האוול: "מכוונים לפיינל פור של ליגת העל"

לאחר דחיית המשחק מול שולה, חולון שבה להתאמן. דדאס: "היינו מוכנים להתמודדות. נעשה את ההתאמות"

רועי כהן
רועי כהן  18.10.20 - 19:52
תחילת כתבה

אחרי שמשחק הבכורה שלה בליגת האלופות בוטל, בשל ריבוי שחקנים חיוביים לקורונה בשולה הצרפתית, הפועל חולון המשיכה באימונים, כאשר הפנים כבר ליום רביעי בליגה הבלקנית, שם תפגוש את הפועל אילת.

מאמן הקבוצה, סטפנוס דדאס הביע את אכזבתו מכך שמשחק פתיחת הקמפיין האירופי נדחה: "היינו מוכנים מאוד מבחינה מנטאלית, אבל אנחנו לא מופתעים מהמצב. לפני כל התמודדות אנחנו מגיעים עם סימן שאלה גדול. המצב הזה גורם לכך שאנחנו לא יודעים מה יהיה. אנחנו מנסים להתאים את עצמנו כל הזמן".

המאמן הוסיף: "אנחנו מאוכזבים, כי אנחנו בכושר טוב ומבחינה מנטאלית כבר היינו מוכנים למשחק קשה. אבל זה המצב".

עד כה, חולון שיחקה משחק אחד במסגרת הליגה הבלקנית, בו ניצחה 73:94 את עירוני נס ציונה. דדאס דיבר על ההכנות לקראת העונה: "לא היה קל לבנות את הקבוצה. לא ידענו מי יהיה, בעיקר מבחינת הישראלים. ברגע שפניני ואוחיון הודיעו שהם נשארים, היה לי הרבה יותר קל לבנות את הסגל"

"החלטנו על סגל קצר, וכדי שזה יקרה היה לנו חשוב להביא שחקנים שיכולים לשחק במספר עמדות. למשל ווילי וורקמן, שיכול לשחק גם מול גבוהים וגם נמוכים, וכזה שעושה עבודה שחורה".

כמוהו גם כריס ג'ונסון יכול לכסות עמדות רבות. הגארדים שהבאנו, היה לנו חשוב, שלא יהיו על חשבונו של יוגב אוחריון. כמו כן, להשאיר את ריצ'ארד האוול הייתה החלטה טובה בעיניי, כי הוא שחקן גבוה עם מסירה מצוינת שמייצר המון".

האוול, שפתח את עונתו השנייה בקבוצה, התייחס בעצמו לסיטואציה שנוצרה: "אנחנו מאוכזבים, כי רצינו לחזור לשחק, במיוחד באירופה. הכי חשוב שיחלימו ואנחנו נפגוש אותם בסופו של דבר".

"הציפיות גבוהות. יש לנו קבוצה שיכולה להגיע לפיינל פור. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה. שיחקנו מצוין נגד נס ציונה, התכוננו טוב לשולה ועכשיו נעשה את ההכנות הדרושות לאילת. יש לנו כימיה טובה בקבוצה".