פיצוץ בין ים מדר להפועל: הגארד מחרים את האימונים

קצר גדול בין הגארד לאדומים סביב היציאה שלו לדראפט ה-NBA. הקפטן רוצה להתכונן לבד עד המועד האחרון למשיכת שמו ב-8 בנובמבר. במועדון מסרבים, שכן הוא תחת חוזה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  21.10.20 - 16:57
תחילת כתבה

רגע לפני הדראפט, פיצוץ בין ים מדר להפועל תל אביב: הרכז לא הגיע לאימונים מאז יום שבת האחרון וכרגע בין הצדדים יש כעס גדול, על רקע הרצון של היהלום להתכונן לאירוע ב-18 בנובמבר.

מדר, שרק בקיץ האחרון מונע לקפטן הקבוצה במקום תומר גינת, ביקש מהפועל ת"א שלא לקחת חלק בפעילויות הקבוצה עד ה-8 בנובמבר, היום האחרון שבו ניתן להודיע האם הוא הולך בכל זאת לדראפט ה-NBA.

במועדון לא ראו בעין יפה את ההתנהגות של מדר, שכן הוא כידוע תחת חוזה במועדון - המצב הסלים עד כדי כך שהפועל העבירה מכתבים למדר ואנשיו, כי אם המצב יימשך, יהיה מדובר בהפרת חוזה של השחקן מול המועדון, על כל המשתמע מכך.

זאת עונתו השלישית של מדר בהפועל בתל אביב. בעונה החולפת שותף הגארד, שזכה באליפות אירופה עם הנבחרת העתודה, ב-29 משחקים, בהם העמיד ממוצי של 9.3 נקודות למשחק, 2.3 ריבאונדים ו-3.2 אסיסטים בממוצע של 23.7 דקות למשחק. רק בשבוע שעבר מדר לקח חלק במשחק האחרון של הקבוצה, במסגרת הליגה הבלקנית. הגארד, לא פתח בחמישייה מול בני הרצליה, אך סייע לקבוצתו להשיג ניצחון ראשון 78:87.