חומסקי: "אנחנו מתמוטטים, בבקשה עזרו לנו"

י-ם מחכה לרשת הביטחון. הבעלים במסר: "הבטחתם ולא קיימתם"

רועי כהן
רועי כהן  25.10.20 - 16:50
תחילת כתבה

בעודה נמצאת בעיצומן של הכנות אחרונות לקראת מחזור הפתיחה של ליגת האלופות מול טורק טלקום, הפועל ירושלים ממשיכה להיאבק על מנת לקבל את כספי רשת הביטחון שהובטחו לה ולשאר קבוצות הליגה. אייל חומסקי, בעלי הקבוצה, שלח מסר לממשלה לאחר האימון המסכם: "הקבוצה מתמוטטת, פשוט מתמוטטת, בבקשה תעזרו לנו".

"זו כבר לא שאלה של להשקיע יותר כסף", הסביר חומסקי. "אני רוצה לפנות לשר האוצר ולשר הספורט. חתמנו לפני שלושה חודשים וחצי על הסכם בו אמרתם שתהיה רשת ביטחון. עד עכשיו לא קרה כלום. הקבוצות מתמוטטות אין מילה אחרת, בבקשה בואו עזרו לנו".

עוד לפני כן, חומסקי דיבר גם על הפן המקצועי: "אם לא נעפיל לפיינל פור באירופה? לא נצטרך לחשב מסלול מחדש. קבוצה נמדדת בשאיפות שלה, במטרות שהיא מציבה לעצמה ואם היא עושה כל שביכולתה כדי לעמוד בהן. לקחת את עונת הקורונה כאיזשהו רפרנס למשהו, זה לא רציני. לך תדע לאיפה כל הדבר הזה ילך השנה, עם כל הבלאגן של הבדיקות והמחלות, אלו לא תירוצים".

"אנחנו באים לקחת את הגביע ואני אומר את זה בלי לגמגם", הכריז בעלי הפועל ירושלים. "הכי חשוב זה לא להוריד את העיניים מהמקום הראשון. לעשות הכל, אבל הכל, כדי להיות שם. נכון שעד עכשיו לא עמדנו בזה, אבל אני מבטיח שנעשה הכל להיות שם".