"אם מדר לא איתנו, הפועל ת"א תהיה בבעיה"

כהן הסביר את הנתק: "תקופה מורכבת. הקבוצה עלולה להיפגע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.20 - 19:12
תחילת כתבה

אחרי שהרוחות נרגעו וים מדר חזר לאימוני הפועל ת"א, רמי כהן, יו"ר הקבוצה, שוחח עם "מגרש פתוח", נתן את הגרסה שלו לפיצוץ הרגעי בין הרכז לאדומים, וסיפק הצצה ליחסים בין הצדדים ולמשמעות של הקפטן למועדון. "אם ים לא איתנו, זו בעיה גדולה להפועל ת"א", הוא הכריז.

"זה לא היה נתק", הוסיף והסביר כהן. "ים עובר תקופה לא פשוטה, ילד בן 19 עם כל הלחץ מסביב, אבל הוא ילד גדול והוא יעמוד בזה. הסיטואציה השנה מורכבת יותר עם הדראפט כי הוא נדחה וכל הזמן זזים התאריכים. רק אתמול הודיעו שכנראה מקדימים את הליגה, וכתוצאה מכך הכל זז. פתאום מה שסיכמנו ביום אחד - משתנה".

"בסופו של דבר אנחנו עושים הכל ביחד ובשיתוף, מתוך רצון לא לפגוע בקבוצה", המשיך יו"ר האדומים. "אנחנו יכולים להיפגע מזה, חד משמעית. באיזשהו שלב התלבטנו ביחד וחשבנו שבגלל כל תזוזת התאריכים אולי עדיף לחכות שנה ולעשות את זה בצורה מסודרת בשנה הבאה. ככה תהיה לנו הזדמנות להתארגן מראש. אם ים לא איתנו, זו בעיה גדולה להפועל ת"א".

כשנשאל מה יאניס קאסטריטיס חושב על זה, ענה כהן: "למאמן היווני שלנו, כמו ישראלי או צרפתי, אכפת קודם כל מהקבוצה. אנחנו רואים את הריצה איתו לטווח ארוך ומרוצים. ליאניס חשוב קודם כל הפועל ת"א, ואז השחקנים - וביניהם ים. עשינו את המקסימום לאורך כל הדרך, תמכנו בו מהרגע הראשון. אני לא רואה שעשינו משהו לא בסדר. הוא היה באוגוסט בארה"ב וחזר עשרה ימים לפני המשחק הראשון שלנו באירופה, משחק נוקאאוט שאין ממנו דרך חזרה - וחיינו עם זה בשלום, הכל היה בסדר".