"המשחק הכי טוב של בנדר במכבי": ספרופולוס מרוצה

מאמן הצהובים פרגן לקרואטי אחרי הניצחון על הפועל חיפה בגביע ווינר: "שחקן טוב מאוד, ימצא את הקצב שלו". על בלייזר: "לא מפתיע שהוא התחבר לקבוצה ולפילוסופיה שלי"

רועי כהן
רועי כהן  27.10.20 - 06:25
תחילת כתבה

מכבי תל אביב צלחה בשלום את טבילת האש הראשונה במסגרות המקומיות, כשגברה אמש (שני) על הפועל חיפה ברבע גמר גביע ווינר, והשיח בשורות האלופה אחרי המשחק, באופן מפתיע (או שאולי בעצם לא), היה עד כמה זה טוב לקבוצה לחזור לשחק במסגרת המקומית, ועד כמה זה יועיל בטווח הארוך גם ביורוליג.

"אני מאוד מרוצה ושמח עבור הישראלים, החבר'ה הצעירים שלנו, שקיבלו הזדמנות לשחק והם הגיבו מצוין והיו מוכנים", אמר המאמן יאניס ספרופולוס. "אני מסכים שהמחסור בשני משחקים בשבוע האט את הכימיה שלנו, אבל אנחנו רוצים לשחק בכל המסגרות המקומיות כי אנחנו קבוצה ישראלית וזו המדינה שלנו, וכמובן שזה גם יעזור לנו למצוא את הקצב שלנו, כמו שקרה עם דראגן בנדר שלדעתי הציג את המשחק הכי טוב שלו במכבי עד היום. ככה הוא ימצא את הקצב שלו. הוא שחקן טוב מאוד, ברגע שהוא ייכנס לקצב שלו הוא יופיע. זה היה המשחק הטוב ביותר שלו. יש לו עוד הרבה דרך להתקדם".

המאמן החמיא לעוז בלייזר: "כשהחתמנו את עוז ידעתי שהוא יענה לצרכים של הקבוצה, הוא מנוסה, הוא שחקן טוב ומשחק עם הלב שלו. זה שחקן שנותן תמיד את המקסימום, אולי יהיו לו משחקים לא טובים, אבל תמיד נותן את המקסימום, זה לא מפתיע אותי איך הוא התחבר לקבוצה ולפילוסופיה שלי. יש לו את הניסיון איך לשחק".

עידן אלבר, שקיבל דקות ראשונות מאז שחזר לקבוצת נעוריו, אמר: "הדבר הכי חשוב הוא להישאר מוכן כשקוראים לך וכשצריכים אותך. למשל בברצלונה ראיתי שחקן ששיחק נגדנו בעתודה שפתאום היו צריכים אותו והוא שיחק 30 דקות ביורוליג. אז גם אני רוצה לשמור על מוכנות כזאת, בעיקר מנטלית".