דדאס: הפעם אין לנו הזדמנות לתקן באירופה

חולון ערכה מסע"ת לפתיחת העונה. בורדיון חתם על חוזה זמני

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  29.10.20 - 17:46
תחילת כתבה

כשבועיים לפני פתיחת עונת 2020/21 של ליגת ווינר סל, הפועל חולון קיימה היום (חמישי) את מסיבת העיתונאים המסורתית, בהשתתפותם של המאמן סטפאנוס דדאס והקפטן גיא פניני. כמו כן, השניים התייחסו לסיכויי הקבוצה בליגת האלופות של פיב"א. זמן קצר אחר כך, חולוניה גם הודיעה על תוספת חדשה לסגל: פרדריק בורדיון חתם על חוזה לחודש במועדון, זאת בעקבות הפציעות של יוגב אוחיון ושל עודד ברנדווין.

דדאס התייחס לסגל שנבנה בקיץ בחולון ואמר: "הפילוסופיה שלי היא שהשחקנים צריכים לשחק בכמה עמדות. אני מאמין ברוטציות קצרות יותר עם שחקנים שמשחקים הרבה. אני לא חושב שחסר לנו סייז, יש לנו הרבה פורוורדים שיכולים לשמור על גבוהים וגם על נמוכים. בדרך שאנחנו משחקים, אנחנו יכולים לתקוף יריבות שמשחקות עם ביג-מנים. אין לנו תקציב גדול כמו שהיה בעבר, אז עשינו התאמות וזה גם מתאים לפילוסופיה שלי".

חולון, כאמור, תשחק גם העונה בליגת האלופות. המאמן היווני ניתח את הסיכויים בזירה זו: "בהשוואה לעונות קודמות, ליגת האלופות קצרה יותר העונה עם 6 משחקים בלבד בעונה הרגילה. חולון מעולם לא עברה סיבוב בליגת האלופות וזה נותן לי מוטיבציה גדולה לעשות את זה. יש לנו בית חזק, א.א.ק הגיעה רחוק בשנים האחרונות והיא פייבוריטית לסיים ראשונה, שולה ומינסק קבוצות חזקות עם ניסיון. כל שלוש הקבוצות מלבד א.א.ק מחזיקות בסיכוי זהה לעלות. טעות אחת יכולה להוציא אותך מהמירוץ, נצטרך להיזהר בכל משחק. בפורמט הקודם הייתה הזדמנות לתקן, הפעם לא".

גיא פניני הוסיף: "השינוי בפורמט עוזר ומעלה את הסיכוי לעלות, אבל צריך לזכור שיש לנו קבוצות ממש טובות בבית שלנו ותהיה תחרות מאוד קשה על העליה. אנחנו מתחילים מול א.א.ק אתונה, שהיא אחת הקבוצות הכי טובות במפעל. מצד אחד זה יותר קל כי יש רק ארבע קבוצות, אבל מצד שני אין אפשרות לתקן ואין מקום לטעויות כי יש מעט משחקים".