"אף אחד לא ידבר ככה לשחקנים שלנו"

זלמנסון על העימות עם למון ג'וניור. קטש: היינו בסגל קצר

רועי כהן
רועי כהן  16.11.20 - 23:09
תחילת כתבה

הפועל ירושלים השלימה הערב (שני) ניצחון ליגה שני אחרי 76:88 על הפועל תל אביב. אחרי שמוקדם יותר דווח כי דייווידאס סירווידיס יעזוב את הקבוצה ויעבור לדטרויט עבור 650 אלף דולר, הקבוצה של עודד קטש ברחה בסוף הרבע השלישי והמשיכה את המומנטום. בסיום נרשם עימות מילולי בין עידן זלמנסון לוולט למון ג'וניור, כששחקנים ואנשי צוות הפרידו בין השניים.

"למון קצת דיבר לא מתאים לשחקנים שלנו ואני יודע לכבד, אבל אף אחד לא ידבר לשחקנים בקבוצה שלנו ונהיה רגועים", אמר זלמנסון, "בואו נתרכז בכדורסל, אני שמח שניצחנו ואנחנו מתקדמים. אנחנו משתדלים לחפות על מי שפצוע. אין ואקום בכדורסל, כל אחד עולה ונותן כל מה שהוא יכול ואני שמח שזה עבד היום. אנחנו משחקים ועושים הרבה אלתורים, זה שונה, אבל אנחנו מקצוענים וצריכים להתאים את עצמנו".

"לא פתחנו מספיק אגרסיבי, אבל עשינו את ההתאמות מהר", המשיך המאמן עודד קטש, "הבעיה הייתה להתקיף את ההגנה של הפועל ת"א. אני מרוצה מהניצחון כי היינו מאוד קצרים בסגל. ניסיתי לעשות התאמות הגנתיות שיתאימו לסגל קצר. עמדנו מולם כששמרנו אזורית. עד פגרת הנבחרת אנחנו נצטרך לראות את המצב של ג'ייקובן בראון. נצטרך לקבל החלטות גם לגבי שחקנים אחרים".

מאמן הפועל ת"א, יאניס קאסטריטיס סיכם: "זה היה משחק צמוד עד סוף הרבע השלישי. איבדנו אח"כ את הריכוז שלנו וירושלים פתחה פער. יש להם ניסיון ואיכות וזו תמונת המשחק בסופו של דבר. היו לנו רגעים טובים במשחק, אני בטוח שנשתפר. יש לנו את השחקנים כדי לשחק טוב יותר".