יאניס: "בקבוצה יש חוקים. כהן עבר עליהם"

מאמן מכבי הגיב לתקרית והוסיף: "התגעגענו לכספי ולג'ון"

רועי כהן
רועי כהן  23.11.20 - 23:12
תחילת כתבה

אחרי שני ההפסדים בספרד, מכבי תל אביב חזרה לנצח עם 75:81 את הפועל חיפה. על אף הניצחון בליגה, הכותרת של המשחק הערב היא חזרתו של עמרי כספי. האיש שהגיע ככוכב הגדול של הקיץ שעבר חזר אחרי כשנה למגרשים, כמו גם ג'ון דיברתולומאו, ששב לפרקט. כמו כן, נרשמה תקרית בין סנדי כהן למאמן יאניס ספרופולוס.

"כהן עבר על חוקי משמעת. זה לא סיפור גדול אבל בקבוצה יש חוקים וכולם צריכים לכבד אותם", אמר יאניס, "במהלך הרבע הראשון, המאמן נזף בסנדי כהן לאחר שהחליף אותו, הגארד התעלם ממנו ובתגובה המאמן תפס אותו בידו. לאחר שכהן השתחרר בכוח מידו של ספרופולוס, היווני שלח אותו לחדר ההלבשה. כהן ירד וחזר לספסל לאחר זמן קצר, אך לא שותף עד לסיום

"עד הדקה ה-35 שלטנו ושיחקנו טוב", המשיך היווני, "חיפה ניסתה לחזור ולא אהבתי את הדקות האחרונות. אני שמח מההופעה של כספי ודיברתולומאו, לא פשוט לחזור אחרי שנה לפרקט. אנחנו מכניסים אותם לקצב הקבוצה. התגעגענו אליהם".

"זו זריקת עידוד עצומה עבורנו", אמר המצטיין במשחק, עוז בלייזר (21 נקודות) על חזרת הפצועים, "ראו כמה השחקנים שמחו בשבילם ואני בטוח שהם ייכנסו לכושר ונעלה על דרך המלך".

"היה מאוד חשוב לנצח אחרי ההפסד בוולנסיה", המשיך בלייזר, "אנחנו לא יכולים להיראות לא טוב בליגה ולנצח ביורוליג כי זה ישפיע הלאה. זה ניצחון חשוב לשטף שלנו והמשחק היה המשך ישיר למחצית שהשנייה בוולנסיה, חוץ מדקה האחרונה של כאב לב".

"אחרי שאתה מפסיד משחק שניים צמודים, יש משקולות על הרגליים, דווקא בגלל שאנחנו כל כך רוצים לנצח. אני בטוח שבמשחקים הבאים ניקח את הקרבות הצמודים".