מזרחי: "רוצים את קליין לליגה המקומית"

יו"ר מכבי אישר, מנג'ר ברשיה טען ש"יהיה קשה לעמוד בדרכו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.21 - 15:41
תחילת כתבה

אחרי שהפתיעה והחליטה לנסות ולצרף רכש מפתיע בדמותו של טי ג'יי קליין, מכבי ת"א גילתה כי הדרך לשם לא כל כך פשוטה כמו שחשבה. הבוקר (רביעי), דווח ב"ספורטאנדו" כי ברשיה מערימה על הצהובים קשיים וסירבה להצעתם הראשונה. בשלב זה, השיחות בין הצדדים נמשכות.

על פי הדיווח, יש לציין, מכבי ת"א לא אמרה את המילה האחרונה והתפתחויות בנושא צפויות להתרחש עוד במהלך היום. סנדרו סנטורו, הג'נרל מנג'ר של ברשיה, אישר כי קליין אכן נמצא בדרכו למכבי. "יהיה קשה לעמוד בדרכו של קליין אחרי ההצעה שקיבל ממכבי", הוא אמר לעיתונאי אמיליאנו קארצ'יה.

בראיון ל"5 באוויר", שמעון מזרחי, יו"ר מכבי ת"א, הסביר את הרצון להחתים את טי ג'יי קליין. "אנחנו רוצים אותו", אמר מזרחי. "אנחנו צריכים עוד שחקן שיעזור לנו בליגה המקומית אם יהיו פציעות, וזו המטרה".

כזכור, במכבי בדקו האם אכן לא יצטרכו לשלם על קליין קנס במסגרת חוק המתאזרחים. בקיץ האחרון הוחלט להקפיא את החוק, שקבע כי על מתאזרח שמשחק בארץ פחות מ-3 שנים יש לשלם קנס של 200 אלף שקלים. על פי ההקפאה, הקנס יחול רק על מי שקיבל אזרחות החל מיולי 2020.

קליין, בוגר מכללת ריצ'מונד, הוא בנה של הכדורסלנית האגדית ננסי ליברמן. את דרכו באירופה החל בגלאטסאריי, אך אחרי 5 משחקים בלבד עבר להפועל חולון ושיחק במדיה בשנתיים האחרונות עם ממוצעים של 12.9 נקודות ו-6.3 ריבאונדים בעונה האחרונה.