רפפורט טוען: "הפועל ת"א הציעה לי לחזור"

האדומים מכחישים, הוחלט כי שני הצדדים יפתחו בהליך גישור

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.02.21 - 18:04
תחילת כתבה

הדיון העוסק בתביעה של ידידיה רפפורט נגד הפועל ת"א נערך היום (שלישי), כשהטענה המרכזית היא שהמועדון חייב כספים על הלוואות ישנות שלקח, כאשר רפפורט הגיש בקשה לצעדים זמניים נגד הפועל ת"א.

כידוע, רפפורט תבע כחמישה מיליון שקלים מהעמותה שמנהלת את הפועל תל אביב בטענה ל"הפרה בוטה, כפוית טובה ומקוממת מצד הנתבעת להתחייבויות שנטלה על עצמה מכוח הסכמים". בין השאר טען רפפורט כי הלווה כספים רבים לקבוצה, אולם זו מתנערת מבקשותיו לקבל אותם בחזרה ואף טען כי היו"ר, רמי כהן, התעלם מפניותיו.

"בדיון שהתקיים היום הבהיר בית המשפט להנהלת הפועל את המובן מאליו - הלוואות צריך להחזיר", אמרו עורכי דינו של רפפורט, רועי סלוקי ושירלי רובינשטיין. "בהתאם, הורה השופט אטדגי להפועל להמשיך לשלם הלוואות בסך 700 אלף ש"ח, כתנאי לכך שלא יוטלו עיקולים כבר בשלב מוקדם זה. כעת הוסר כל ספק, שגרסת הנהלת הפועל, כאילו הכספים שקיבלה מרפפורט היו תרומות ולא הלוואות, אינה אמת בלשון נימוס".

"במהלך הדיון הציע המועדון לרפפורט לחזור לעמדת ההנהלה, אולם מבחינתו העניין כלל לא על הפרק", הוסיפו עורכי דינו של נציג הבעלים לשעבר. "הצדדים הסכימו להצעת בית המשפט לשקול את האפשרות לברר את הסכסוך בהליך גישור, במקביל לבדיקת הרשויות הרלוונטיות את זיוף חתימתו של רפפורט על דו"חות שהגישה הנהלת המועדון למנהלת הליגה".

עו"ד רן פירון, המייצג את הפועל ת"א, הוסיף: "בדיון שנערך הבוקר בבית המשפט בעניין תביעתו של ידידיה רפפורט לסעד זמני ועיקולים, נדחתה בקשתו של רפפורט להטלת עיקול על חשבונות הקבוצה. כמו כן, הוחלט בהסכמה שהצדדים יפתחו בהליך של גישור".