הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא נכניס קהל": הפועל ת"א מתנגדת למתווה

האדומים פנו למנהלת בדרישה להגדלת המכסה ל-1,000 צופים

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  18.02.21 - 14:46
תחילת כתבה

קבוצות ליגת העל בכדורגל סירבו למתווה במסגרתו יחזרו 500 אוהדים למגרשים וכעת גם הפועל תל אביב בכדורסל פועלת בקו דומה. במועדון פנו למנהלת הליגה בבקשה לבחון מחדש את מתווה הפעימה הראשונה של חזרת הקהל למגרשים ודרשו להגדיל את כמות הקהל ל-1,000 איש לפחות החל מה-7/3.

"זיהינו במתווה מספר כשלים אשר לא נוכל להשלים איתם לאור המחויבות שלנו לחברי העמותה, בעלי הקבוצה", נכתב. "הגבלת מספר האוהדים ל-300 ללא קשר לתכולת האולם היא חסרת כל היגיון, הכניסה לאולם צריכה להתאפשר למחוסנים, מחלימים ולמציגי בדיקה שלילית שנעשתה בטווח של 72 שעות מהמשחק, כפי שדובר בתחילה".

"החלטת המנהלת מאתמול על היעדר הקצאה לאוהדי הקבוצה האורחת היא שינוי בסדרי בראשית. ניהלנו בעבר מאבקים רבים בנושא זה ואנו לא מוכנים לראות את ההישגים שלנו בתחום זה נמחקים בחסות המגיפה. חלק חשוב מעקרונות וערכי הספורט מושתת על שני קהלים".

"לכן אנו דורשים הקצאה של 30% מהכרטיסים לטובת קבוצת החוץ - עד למקסימום של 10% מתכולת האולם, כמקובל בזמני שגרה. אנו מודיעים כי לא נשתתף במתווה ולא נכניס קהל למשחקי הקבוצה. אנו קוראים לשאר הקבוצות שהאוהדים שלהם חשובים להן - להצטרף אלינו ולפעול לשינוי המתווה".