שי מקטש? מכבי מעוניינת במיטוגלו מפאו לעונה הבאה

הפורוורד של היוונים, שמסיים חוזה בסיום העונה הנוכחית, נמצא חזק ברשימות של יאניס ספרופולוס - שעלול להקדים את בניית הקבוצה בעקבות התוצאות. המכשול: גובה התקציב

רועי כהן
רועי כהן  28.02.21 - 06:34
תחילת כתבה

עונת היורוליג אמנם רחוקה מסיומה הרשמי, אך כשלונה המסתמן של מכבי ת"א עשוי להקדים את ההכנות לעונה הבאה. כבר עכשיו ניתן לומר שהצהובים ינסו לערוך שינויים משמעותיים בקו הקדמי, ואחד המועמדים הבולטים לעמדה מספר 4 הוא קונסטנטינוס (דינוס) מיטוגלו מפנאתינאיקוס.

מיטוגלו (25, 2.10) רושם עונת פריצה בקבוצה של עודד קטש, עם 9 נקודות ו-5.6 ריבאונדים. על פי מקורות ביוון, הפורוורד המוכשר מסיים את חוזהו בקיץ, ובזמן שייתכן שינסה למצות את האפשרויות שלו ב-NBA, הוא נמצא גבוה מאוד ברשימת הרכש של יאניס ספרופולוס לעונה הבאה. בפנאתיניאקוס מעוניינים מאוד לראות אותו ממשיך בעונה הבאה, אך אנשיו כבר בודקים אפשרויות נוספות.

מיטוגלו משתכר העונה בפנאתיניאקוס כ-500 אלף יורו. עתידו יהיה כמובן תלוי במצב הכלכלי של היוונים, אך גם בזה של מכבי ת"א. למרות שבשורות האלופה כבר מתחילים לגבש רשימות לעונה הבאה, עדיין מאוד מוקדם לדעת מה יהיה התקציב לעונת 21/22. הוא כמובן יהיה תלוי בכמות הקהל שתורשה להיכנס למשחקים, אם בכלל.

בתוך כך, במועדון מאוד לא מרוצים מהיכולת של השחקנים דווקא בתחילת החודש הקריטי שמחכה לקבוצה. ההפסד לאילת אמש (שבת) רק העמיק את המצב המנטלי הלא פשוט שהקבוצה נמצאת בו מאז ההפסד לבאיירן, ובמכבי מודעים היטב לעובדה שכל תוצאה שתניב פחות משני נצחונות בשבוע הכפול - נגד צסק"א בשלישי ונגד ולנסיה בחמישי - תחסל את הסיכויים להעפיל לפלייאוף היורוליג, על אף שנותרו עוד עשרה מחזורים לסיום העונה הסדירה.