הראל: "הסכומים מרשת הביטחון נמוכים משמעותית"

מנכ"ל הפועל ירושלים ענה לאוהדים, שהתלוננו על מחירי כרטיסים

רועי כהן
רועי כהן  06.04.21 - 15:07
תחילת כתבה

אחרי הניצחון על נס ציונה, הפועל ירושלים עוד תתארח בבית מכבי ביום חמישי מול ראשל"צ, אך הראש של האוהדים כבר במשחק נגד מכבי תל אביב ביום שני. כמה עמודי אוהדים בפייסבוק תקפו את המחירים שנקבעו למשחק הבית, וטענו כי הם מופקעים לגמרי. מנכ"ל הקבוצה גיא הראל הגיב לטענות ובסדרת ציוצים נתן את הסבריו.

‏"ראיתי, קיבלתי ושמעתי שיש התייחסות לגבי המחירים למשחק הבית הקרוב שלנו ביום שני הבא", פתח הראל. "מהרגע שאישרו החזרת אוהדים הקפדנו לתת עדיפות לכלל מנויי עונת 19/20 וכמובן לכאלה שתמכו העונה כלכלית. בשלושת המשחקים הראשונים לא גבינו תשלום כלל, אני לא יודע כמה זה נכון לשאר מועדוני הספורט בארץ. חישוב מהיר שאם היינו גובים רק 50 ש"ח למשחק בחישוב מצטבר זה היה יוצא יותר יקר למי שבא למשחק הקרוב ולמשחקים הקודמים. ‏כל מי שתמך השנה כלכלית קיבל/יקבל מאיתנו שיחה בה יוסבר לו המצב וזכאותו לכרטיס. בינתיים רובן המכריע של התגובות היו מבינות ואנשים רכשו כרטיס בנוסף לתמיכה".

הראל הוסיף כי גם לרשת הביטחון יש חלק בעניין: "לא אלאה אתכם בחישובי רשת הביטחון. בשורה התחתונה הסכומים נמוכים משמעותית מאלה שדיברו איתנו בקיץ, ואפילו הסכומים שנמסרו‏ קטנו במאות אלפי שקלים רק לפני שלושה שבועות. לגבי העתיד, כפי הנראה הרשת תקטן עד קרוב לאפס ככל שמספר האוהדים יגדל".

"ועדיין - רכישה של כרטיסים עד סיום העונה תצא ככל הנראה זולה משמעותית פר משחק, וההכנסות שלנו לא יתקרבו לעונה רגילה. ‏לסיכום, אין ניסיון לעשות כסף על האוהדים. האוהדים שלנו מספיק מנוסים ומבינים שבעלי הבית הבינו כבר מזמן שאין שום קשר בין התכנון שלהם לתמוך במועדון עד הקורונה, והסכומים שהם מוציאים בפועל מאז".

המחירים למשחק המדובר מתחילים מ-90 ש"ח ועד 225 ש"ח. הציוצים של הראל באו בתגובה לתלונות שהועלו בעמודי פייסבוק שונים. באחד מהם נכתב: "תגידו הפועל, השתגעתם לגמרי? אנחנו מתכוונים למחירים המוגזמים שנקבעו למנויים למשחק הביתי נגד מכבי... נהוג לחשוב שאנחנו קהל שבוי, ולרוב זה נכון, הפעם, לרבים נמאס כי ברגע שההתנהלות באה מהקבוצה שאנחנו אוהבים, קשה לקבל מחירים כאלה".