בדרך לקאמבק? י-ם שוקלת להחזיר את אוחיון

פרסום ראשון: הגארד ששוחרר מחולון עשוי להגיע שוב לבירה

רועי כהן
רועי כהן  12.04.21 - 17:41
תחילת כתבה

בדרך לקאמבק מפתיע? הפועל ירושלים שוקלת להחזיר את יוגב אוחיון לשורותיה. הקבוצה מהבירה חווה תקופה די רעה, אחרי שהודחה בשלב מוקדם מהצפוי מליגת האלופות של פיב"א וגם בליגה ספגה לא מעט הפסדים מאכזבים תחת המאמן דאיניוס אדומייטיס. לאחר שזה פוטר, כעת במועדון מנסים להמשיך להיאבק על האליפות, וייתכן שזה אומר גם עוד שינויים בסגל.

אוחיון שוחרר לאחרונה מהפועל חולון והאדומים שוקלים להחתים אותו כדי להוסיף ניסיון לקו האחורי. הגארד בן ה-33 רשם עונה לא הכי מוצלחת מבחינה אישית, עם שישה משחקים בלבד בליגת העל בהם קלע 1.7 נקודות בממוצע (היה פצוע ונעדר בלא מעט משחקים אחרים).

בעבר שיחק אוחיון בשתי קדנציות שונות בהפועל ירושלים, בין השנים 2009 ל-2011 ובין 2017 ל-2019. באמצע, הנתך הגדול מהקריירה שלו היה במכבי תל אביב, שם הוא זכה ביורוליג ב-2014 ופעמיים באליפות ישראל. לפני כן, בתחילת הקריירה שלו, הוא זכה באליפות התיכונים ופתח את קריירת הבוגרים בהפועל גליל עליון.

בקדנציה הקודמת בירושלים הוא רשם 5.3 נקודות לממוצע במשחק בעונה הראשונה שלו ו-5.9 נקודות בשנייה. בקדנציה שלפני כן, בשלב יחסית מוקדם של הקריירה, הוא רשם מספרים הרבה יותר טובים, עם מעל 8 נקודות למשחק בכל עונה.