לאחר ההתפרצות: דדאס הורחק מהמשחק מול י-ם

מאמן הפועל חולון: "אני חייב לשלוט בעצבים שלי טוב יותר"

רועי כהן
רועי כהן  19.04.21 - 16:15

תגיות: הפועל חולון

תחילת כתבה

מאמן הפועל חולון סטפאנוס דדאס הורחק היום (שני) למשחק אחד בפועל ולא יעמוד על הקווים הערב על הקווים נגד הפועל ירושלים, כך קבע בית הדין של איגוד הכדורסל. בנוסף, המאמן נקנס ב-7,000 ש"ח בפועל ו-3,000 על תנאי.

דדאס טען בבית הדין כי חשב שהורחק בעבירה טכנית שנייה ולכן נכנס למגרש כדי לשאול מדוע, בזמן שבפועל הוא לא הורחק באותה נקודת זמן. בנוסף, המאמן הדגיש כי קשה לו לשהות בישראל ללא משפחתו ואף סיפר לדיין שבתו חגגה יום הולדת שנתיים בלעדיו ביוון. עם זאת, הדיין החליט לאמץ את בקשת התובע טל אור ולהרחיק את דדאס ממשחק אחד בפועל.

כזכור, אחרי ההפסד לנס ציונה ביום שישי האחרון מאמן הסגולים איבד את העשתונות במהלך ובסיום המשחק בתקרית חריגה מאוד. דדאס היה עצבני לכל אורך המשחק וברבע הרביעי גם הורחק אחרי מחאה על השיפוט כשכריס ג'ונסון הורחק בעבירה חמישית שנויה במחלוקת. את ראיון סיום המשחק הוא פוצץ באמצע תוך מתקפה קשה על השופטים ולאחר מכן גם התעמת עם אחד מהצלמים שצילמו את המשחק.

בסיום הדיון, המאמן היווני התייחס לסגירת האירוע ואמר: "הייתה לנו שיחה טובה ומכבדת. אמרתי מה שהיה לי להגיד, ואני מרגיש טוב יותר לגבי המקרה בגלל שהקשיבו לי בדיון. אני הראשון להודות שאני חייב להשתפר ולשלוט בעצבים שלי יותר טוב. אם עושים טעות צריכים להודות בה ולנסות לתקן, יש לי את האופי לעשות את זה".