מנסים לשמור על שפיות: תמונת מצב בליגה

השחקנים שיעזבו, השגרה של הקבוצות והעתיד. עושים סדר

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.05.21 - 19:20

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

לאחר שדירקרטוריון מנהלת ליגת ווינר סל החליט כי העונה תחודש ביום רביעי הבא באילת, הקבוצות מנסות לחזור לשגרה ולשמור על השפיות, כשהאתגר האמיתי הוא מול הזרים שנמצאים בסיטואציה לא נעימה. הנה תמונת המצב בקרב הקבוצות שנמצאות בקו האש.

- הפועל ירושלים נשארה בסגל דליל (ראו ידיעה נפרדת): טיישון תומאס, סטנטון קיד, מלקולם היל וריי מקאלום צפויים להמריא לארה"ב מחר בלילה. כריס קרמר וסולימן בריימו החליטו להישאר.

- גם מכבי ראשון לציון נאלצה להיפרד ממספר זרים מובילים. לג'רמי פארגו יש כרטיס לשבת בבוקר, בעוד שגם דריל מונרו יעזוב בימים הקרובים. אקיל מיצ'ל רצה לעזוב גם הוא אבל שוכנע להישאר.

- במכבי תל אביב אף זר לא מתכוון לעזוב, למרות ההתבטאויות של אות'לו האנטר בנושא.

- הפועל חולון חזרה להתאמן בסגל מלא. האימון בצהרי אתמול בוטל לאחר שהאזעקות תפסו חלק מהשחקנים בכבישים בדרכם להיכל. בקבוצה קיימו שיחות רבות עם הזרים, שחלקם נמצאים בישראל עם משפחותיהם, ועדיין חוששים מאוד. כך או כך, אף אחד מהזרים לא עזב.

- הפועל תל אביב קיימה אחר הצהריים שיחה קבוצתית בה נאמר לזרים כי מצוקתם מובנת, אך מן הצד השני הוסבר להם שהמצב הנוכחי לא יימשך לנצח, ותקדימי העבר מראים שבמוקדם או במאוחר תגיע גם הפסקת האש. כל חמשת הזרים כרגע בארץ.

- עירוני נס ציונה שלחה את כל הזרים שלה למלון בצפון. המאמן בראד גרינברג, שכבר היה בישראל בסבבי לחימה קודמים, נשאר בביתו.

- בני הרצליה מנסה לשכנע את טרל פארקס להישאר, אך הוא רוצה לעזוב את ישראל בהקדם האפשרי. עם יתר הזרים נערכו לא מעט שיחות והם נשארים בארץ.

- הפועל באר שבע תוריד בשבת את כל הקבוצה לאילת כדי להתאוורר אחרי כמה ימים קשים במיוחד בבירת הנגב. כל הזרים נשארו בארץ.