פוסטר סיכם בחולון, מיילס ומגי יעזבו

כפי שפורסם: הגארד סגר עד סוף העונה. השניים יטוסו לארה"ב

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  18.05.21 - 16:59
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט: מרקוס פוסטר חוזר להפועל חולון. הגארד סיכם היום (שלישי) על חוזה עד תום העונה, ויחליף את טיירוס מגי הפצוע. פוסטר שיחק עד לאחרונה בשורות טורק טלקום אנקרה הטורקית, שהודחה מהפלייאוף בידי קרשיאקה, ולכן כעת הוא זמין עבור חולון.

בתחילה נראה היה כי פוסטר יצטרף, אם וכאשר, על חשבון טיירוס מגי, שייעדר בשבועות הקרובים ולא ברור מתי יחזור. אלא שבימים האחרונים אייזאה מיילס הביע חשש להישאר בישראל וייתכן שיעזוב בשל המצב הביטחוני.

פוסטר, כזכור, הצטיין אצל הסגולים בעונה שעברה ורשם ממוצעים של 20.2 נקודות ב-20 משחקי ליגה, אך הוא עזב עם פרוץ מגפת הקורונה. את העונה הנוכחית הוא בכלל פתח בפנאתינייקוס ושוחרר במהלכה לקבוצה מאנקרה.

במקביל, הקבוצה הודיעה כי אייזיאה מיילס וטיירוס מגי יעזבו את הארץ בלילה שבין יום רביעי לחמישי. על פי ההודעה, מיילס היה נתון בימים האחרונים ללחץ כבד מצד משפחתו שהפצירה בו לעזוב במהרה את ישראל. ולמרות שתחילה רצה להישאר, לאחר נפילת הטיל בסמוך להיכל בזמן האימון בשבת בצהריים הוא החליט  לעזוב. יש לציין שגם ביום ההפגזות הראשון על חולון סעד מיילס בסמוך למקום פיצוץ האוטובוס כחצי שעה לפני המקרה.

מיד אחרי ההודעה על העזיבה, אייזיאה מיילס נפרד בפוסט שמיועד לאוהדים: "חולון! קשה לכתוב את כרגע. אני מודה לעיר שאיפשרה לי להרגיש בית רחוק מהבית. תודה לאוהדים על התמיכה המדהימה, בניצחונות ובהפסדים. בכל משחק שהגענו, הייתה אותה אנרגיה. תודה לארגון על האמון בי ועל כך שאיפשר לי להיות אני. תודה לחבריי לקבוצה, שדחפו אותי בכל יום מחדש ואיפשרו לי למצות את הפוטנציאל שלי ולעשות את העונה הטובה בקריירה עד כה".

"השגנו כל כך הרבה ואני גאה בכל אחד ואחד מחבריי", המשיך מיילס. "תודה על התמיכה גם כשזמנים לא היו הכי טובים, תודה על שהייתם האחים שלי, אני אוהב כל אחד מכם. העונה הזו הייתה מבורכת, לעולם לא אשכח אתכם. תודה לך חולון ומי יודע מה צופן העתיד, אולי יום אחד ייפגשו דרכינו שוב. עד אז, יאללה חולוניה!".

בנוסף, המועדון הודיע כי מקסים דה זאו סובל בימים האחרונים מפציעה בשוק רגלו וייעדר מספר ימים מהאימונים. לשחקן הוצע לטוס למספר ימים למשפחתו בבלגיה, אך לאחר מחשבה החליט מקסים שברצונו להישאר בארץ לאות הזדהות עם חבריו לקבוצה.