אוהב ישראל: המחווה של סקוטי ווילבקין

כוכב מכבי ת"א ונבחרת טורקיה תלה דגל ושיתף פוסט של צה"ל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.21 - 14:45
תחילת כתבה

סקוטי ווילבקין לצד ישראל. כוכב מכבי ת"א (ונבחרת טורקיה) ממשיך לתמוך בישראל ברשתות החברתיות. הגארד ובת זוגו מריה העלו ביממה האחרונה פוסטים לרשתות החברתיות ובהם שיתפו דגל ישראל וכן שיתפו פוסט של צה"ל נגד חמאס, שמסביר על כמות הטילים שנורים נגד האוכלוסייה האזרחית. מדובר בתמיכה פומבית שהיא בהחלט לא מובנית מאליה, לאור העובדה שווילבקין הוא שחקן נבחרת טורקיה, שדעותיה נגד ישראל ידועות.

"זו סיטואציה מורכבת ומאוד קשוחה, לשמוע את האזעקות, לשמוע את כיפת ברזל מיירטת את כל הרקטות זה בהחלט קשוח, אבל יש לנו אמונה, ואלוהים, ואנחנו בוטחים בו", ווילבקין סיפר בשבוע שעבר ב"חדשות הספורט, "כיפת ברזל עושה עבודה די מדהימה אז זה טוב", הוסיפה מריה ועדכנה כיצד האזעקות השפיעו על כלבתם: "היא פחדה ורעדה. היא הייתה מבועתת, אבל למזלי יש לי שמן שעוזר לה להירגע, אז זה ממש עזר לה".

עם זאת, ווילבקין טען: "אני מרגיש בטוח, אני לא יודע אם זו התחושה של רוב השחקנים הזרים כאן, אבל אני הלכתי לחדר כושר בבניין להתאמן, ודיברתי עם האנשים האחרים שגרים כאן. הם בדקו מה איתי ואמרתי להם שאני מרגיש בטוח, אני סומך על כיפת ברזל ולמען האמת אמרתי שיש לי אמונה באלוהים, יש לנו ביטחון שנהיה בסדר ואנחנו לא מודאגים".

אשתו של כריס קרמר מהפועל ירושלים, אלי, כתבה בטוויטר שלה: "אני רוצה להודות לכולם על התפילות והמסרים הנחמדים. אנחנו נישאר בירושלים כי אנחנו מרגישים שזאת האופציה הבטוחה ביותר והטובה ביותר למשפחה שלנו, זאת תודות לכיפת הברזל והצבא שעובדים ללא הפסקה ב-8 הימים האחרונים. אנחנו אוהדים את ישראל ואת כל הישראלים שאנחנו בני מזל כדי לקרוא להם חברים. נמשיך להתפלל עבור ישראל ושכל זה יסתיים מהר ככל האפשר".