למען הקהילה: הפעילות המבורכת של גלבוע

גיל בני, קאזינס וגרשון העבירו אימון לילדי חינוך מיוחד

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  28.05.21 - 11:05
תחילת כתבה

הפועל גלבוע/גליל למען הקהילה. גיל בני, אייזיאה קאזינס ועמית גרשון, הגיעו לאולם העירוני בעפולה, כדי להשתתף בטורניר מחוז צפון של התכנית החינוכית "מנהיגות קולעת". שחקני גלבוע דיברו בפני הילדים, נתנו עצות, הצטלמו ואף העבירו אימון לדוגמה לילדים.

את כדור הביניים למשחק הראשון בטורניר הקפיץ גיל בני, וחניכי "מנהיגות קולעת אף העניקו לשחקנים מזכרת - גופיית התכנית חתומה בידי כל חניכי מחוז צפון. בטורניר השתתפו כ-60 נערים ונערות מבתי ספר, מרכזי נוער וכפרי ילדים בעפולה, כרמיאל, חצור הגלילית וקריית ביאליק, רובם ילדי החינוך המיוחד.

"מנהיגות קולעת" היא תכנית חינוכית אשר מקנה ערכים ומפתחת יכולות מנהיגות בקרב נערים מהפריפריה החברתית של ישראל, באמצעות אימוני כדורסל, טורנירים ופעילות חינוכית. במסגרת הפרויקט מושם דגש על שילוב של נערים מהעדה האתיופית בקבוצות השונות, במסגרת המאמץ לשילובם בחברה הישראלית הכללית.

מהנהלת הפועל גלבוע/גליל נמסר: "המועדון שלנו שמח להיות חלק בפרויקט החשוב הזה. כמועדון שחרט על דגלו תרומה לקהילה והקהילה היא הדבר הכי חשוב לנו, אין שמחים מאיתנו להחזיר בחזרה בכל הזדמנות שנוכל. אנחנו מודים לפרוייקט מנהיגות קולעת על עבודת הקודש שהם עושים".

איתמר בנוביץ', מנהל תכנית "מנהיגות קולעת", אמר: "שמחנו מאוד לארח את שחקני גלבוע/גליל בטורניר מנהיגות קולעת של מחוז צפון. השחקנים שיתפו את הילדים בחוויות שלהם כשחקנים בתחילת דרכם ועל הדרך אפילו השתתפו בתחנות הפעילות עם הילדים. אנו מודים לקבוצת הפועל גלבוע/גליל שבאו לתמוך בילדים ולעשות להם קצת כיף אחרי שנה לא פשוטה".