"ה-5 של מילר? גמרה אותנו": זעם בנס ציונה

יו"ר המועדון אחרי ההדחה: "הלחץ שחולון הפעילה - עבד". וורקמן, מהמצטיינים אצל המנצחת, שלח מסר מבודח לאוהדים: "ראיתי פה כמה כיסאות ריקים... צריכים יותר אוהדים מול גלבוע"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.06.21 - 23:02
תחילת כתבה

הפועל חולון העפילה הערב (שבת) לחצי גמר הפלייאוף, אחרי ניצחון 76:85 על עירוני נס ציונה במשחק השלישי והמכריע בסדרה, שנערך בהיכל טוטו. כפי שקרה לא פעם במשחקים בין השתיים, גם במקרה הזה, הצד המפסיד בא בסיום בטענות קשות לצוות השיפוט. יניב מזרחי, יו"ר המועדון, ניגש בסיום המשחק ליו"ר איגוד השופטים, גוני צחר, והטיח בו: "הלחץ שהפועל חולון הפעילה על השופטים עבד. העבירה החמישית שנשרקה לפטריק מילר - ככה גומרים קבוצה".

בעוד הבוס זעם על השיפוט, המאמן בראד גרינברג בחר להסתכל על חצי הכוס המלאה: "צריך לברך את חולון, הם שיחקו טוב מאוד, קשה מאוד לקלוע נגד ההגנה שלהם. עם כמה שאנחנו מאוכזבים מכך שהסתיימה העונה - אנחנו צריכים לזכור שזו הייתה עונה מצוינת למועדון. זכינו בתואר אירופי ראשון, עשינו רצף ניצחונות, עלינו לפלייאוף... עשינו הרבה דברים טובים העונה, ואני רוצה שהבחורים יזכרו את זה".

בצד השני, חיוכים לרוב. לחולון אין יותר מדי זמן לחגוג, שכן כבר ביום שני מצפה לה המשחק הראשון בחצי הגמר מול הפועל גלבוע/גליל, ולקראת הקרב הזה, שלח ווילי וורקמן מסר מבודח לאוהדים. "ראיתי פה כמה כיסאות ריקים... אנחנו צריכים יותר אוהדים מול גלבוע", אמר המצטיין-המפתיע (15 נקודות) בחיוך והוסיף: "בשביל אוהדים כאלה אתה משחק את המשחק. הייתי עייף בסיום והם המשיכו לדחוף אותי".

מאמנו של וורקמן, סטפאנוס דדאס, הוסיף: "ידענו שיהיה לנו קשה מאוד מול נס ציונה. היו אנשים שאמרו לי שעדיף לנו להפסיד לגלבוע במחזור האחרון כדי להימנע מנס ציונה ברבע הגמר, אבל הקשבתי ללב, ניצחנו את גלבוע ועברנו את הסדרה. חגגנו בסיום כי הרבה לחץ השתחרר, לא רצינו להרוס ב-48 שעות את כל מה שבנינו בעונה הזאת". לקראת המפגש עם גלבוע/גליל ביום שני, אמר מאמן חולוניה: "יש להם יתרון פיזי מסוים כי הם נחו יותר, אבל זה פלייאוף עכשיו והעייפות לא תשחק תפקיד, אלא הלב".