"אם יהיה משחק חוזר, נשקול את הופעתינו"

מנכ"ל גלבוע, ארצי פרטי: "אם חולון הייתה מובילה, היא הייתה רוצה להמשיך במשחק"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  10.06.21 - 11:38
תחילת כתבה

הפועל גלבוע/גליל מאוד מקווה להעפיל לגמר הפלייאוף של ליגת העל, והיא יכולה לעשות זאת גם על הפרקט, אבל גם מחוצה לו. הפועל חולון נמצאת בסכנה של ספיגת הפסד טכני במשחק השני של סדרת חצי הגמר, זאת לאחר אירועי אמש (רביעי) בגן נר.

מנכ"ל המועדון, ארצי פרטי, התייחס לעניין: "אתמול לאחר שהתרחשה תקלת חשמל בהיכל הכדורסל בגן נר במהלך הרבע הרביעי, 6:58 דקות לסיום המשחק, כאשר הובלנו בתוצאה 60:55, תקלה שהתבררה כאזורית בקו מתח הגבוה המספק חשמל לגן נר (ראו תגובת חברת החשמל המצורפת), התקבלה החלטה משותפת וסוכם על ידי מנכ"ל המנהלת שלומי פרי, משקיף המשחק הילל הילמן, מנכ"ל הפועל חולון רועי דבורה, ושלושת שופטי המשחק בהתייעצות עם מקבלי החלטות באיגוד הכדורסל, כי אם החשמל יחודש באולם בתחום השעה, המשחק יחודש מרגע הפסקת המשחק ועד לסיומו החוקי. עוד סוכם כי אם החשמל לא יחודש, המשחק יבוטל, ויתקיים משחק חוזר ביום שישי הקרוב, ואם יהיה צורך ישוחק משחק 3 במוצ"ש הקרוב".

"כאמור, החשמל חודש באולם בגבול הזמן כפי שסוכם כפי שנקבע בהחלטה משותפת. שחקנינו התייצבו לחימום מוכנים לחידוש המשחק, ולעומתם שחקני הפועל חולון בחרו שלא להתייצב על הפרקט במטרה לסיים את המשחק. אני בטוח, וסמוך כי אם התוצאה הייתה הפוכה - קרי הובלה של הפועל חולון על גלבוע/גליל במשחק, הטון של דוברי חולון היה כי חובה להמשיך את המשחק".

"אנחנו דוחים כל טענה על חוסר ספורטיביות, אנחנו קבוצת ספורט ששמה לרגל עיניה את עיקרון הספורטיביות כדבר החשוב ביותר, אך לנוכח האילוצים היה מתבקש חידושו המשחק. ולו בשם הספורטיביות... כעת האיגוד יושב ובוחן את אירועי אתמול - אנחנו כמועדון, אם תתקבל החלטה של משחק חוזר נשקול את צעדינו לגבי הופעה למשחק. כמו כן, אני מגנה את התנהגותם של מספר אוהדי הפועל חולון, שהתנהגו אתמול באלימות וגרמו נזקים כבדים לאולם".

תגובתה הרשמית של חברת החשמל: "אמש ארעה תקלת חשמל בקו מתח גבוה המספק חשמל לגן נר והסביבה. צוותי החברה פעלו לאתר את התקלה וביצעו פעולות להחזרת החשמל. ההפסקה החלה ב-22:50 והחשמל הוחזר לאולם ב-23:46".