אבדיה: "הרצליה תהיה צעירה ואטרקטיבית"

המינוי החדש, תחום אחריותו ו"ארץ נהדרת". המנהל בראיון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.21 - 18:30
תחילת כתבה

לאחר שנים ארוכות בהן היה תחת צילו של בנו, דני אבדיה, זופר אבדיה חזר לקדמת הבמה כשמונה לפני יומיים למנהל המקצועי של בני הרצליה. הערב (שלישי) 'זופי' התראיין ל'מגרש פתוח' שם דיבר בעיקר על התפקיד החדש בליגת העל.

"הופעתי מהמינוי? איך אני יכול להיות מופתע כשאני 23 שנים במחלקת הנוער? אימנתי ילדים שהם בני 38-40 היום, אני חושב שזה לא מובן מאליו שזה קרה ככה שאני עומד במועדון הזה כל כך הרבה שנים זה אומר משהו", פתח זופר את הראיון.

על המטרות של הרצליה לעונות הבאות אמר: "רוצים לבנות משהו לכמה שנים ולא לבנות כל פעם מחדש ואנחנו רוצים למלא את האולם בכל משחק. אני לא יכול להבטיח שאנחנו נרוץ לאליפות, אבל תהיה קבוצה צעירה ואטרקטיבית של שחקנים ישראלים וצעירים רוצים לבוא. אנחנו רוצים להתאמן ולהנות. לא באתי לסבול ולהיות בדיכאון, אם אני יורד ליגה אני רוצה לרדת בסטייל. הצלחתי או לא אין תעודת ביטוח אני רוצה שיהיה נעים לבוא לראות את הקבוצה או אותי גם זו תוספת מחיר לכרטיס".

על עבודתו השוטפת זופר אמר: "רק אם תכבול אותי בשרשרת אני אהיה במשרד. אני איש של שטח, אין לי בעיה לשבת על הספסל אבל זה לא אני, אני אוהב להיות באיזו פינה באולם ולראות מלמעלה. אני לא זה שמפריע, אני פה לעזור למאמן ולאלדד (אקוניס) ולא בא להפריע".

"הכי חשוב לי שהשחקנים שיגיעו יקבלו צ'אנס, ושאף אחד לא יעמוד להם על הראש. אני לא רוצה שחקן שלא יודע להנות, לא רוצה שחקן שאחרי משחק שנבכה כי לא קפץ על הפרקט ולא נלחם", הבהיר המנהל המקצועי והוסיף גם על הסגל הקיים.

"אין וודאות לגבי אלו שימשיכו. יש לי תקציב של בני הרצליה, אז אני לא יכול לבזבז כסף שאין. אנחנו לא נתחיל את הבנייה לגמרי מאפס, אבל זה אומר שאני אהיה אחראי על זה עם המאמן. ההצלחה או אי הצלחה תהיה עלינו. בקטע הזה אני סבלני, אני הולך לכיוון לתת צ'אנס ארוך, שהמאמן לא יחשוב שמשחק אחד לא טוב הוא סיים, יש שחקנים שלא משחקים חצי עונה טובה ואחרי שנתיים הם ביורוליג. אני אהיה סבלני בטח עם שחקנים צעירים, ואני אתן להם צ'אנס זה מה שיהיה לטוב ולרע".

'זופי' גם דיבר על כך שפרץ לתודעת המיינסטרים בשנתיים האחרונות בזכות החיקוי בארץ נהדרת והקפיין שקטף: "אני יותר טוב מהחיקוי שלי, אך זה דומה למקור. לא דיברתי עם אלי פיניש ולא פגשתי אותו. הוא בסדר, אני מרוצה מאוד. כשאנשים פוגשים אותי ברחוב הם אומרים לי: 'ככה מגיעים NBA ואתה עומד או אתה יושב? זה לא קייטנה פה'. אני לא לוקח קשה את הפרסום, הייתי כבר בסרט הזה".

לסיום 'זופי' גם חשף בצחוק כי רכשו עבורו בובה מיוחדת על מנת לפרוק את זעמו אם התקשורת תעצבן אותו: "זה בובה של איש תקשורת. אם אני אתעצבן אני אוכל למשוך ולזרוק אותו. אני ממליץ את זה לכל מנהל מקצועי".