גוט המועמד המוביל להחליף את זוסמן

מכבי תל אביב נערכת ליום שאחרי הגארד. במקרה שהוא שלא ימשיך, מי שצפוי להחליפו הוא אחד השחקנים המובילים של מכבי ראשל"צ, שמחוזר בידי קבוצות רבות אך נותן עדיפות לאלופה

רועי כהן
רועי כהן  24.06.21 - 18:29
תחילת כתבה

במכבי תל אביב נערכים ליום שאחרי יובל זוסמן. אם הגארד לא ימשיך, בקבוצה סימנו את גולן גוט כמועמד המוביל להחליף אותו בסגל, ובקבוצה ממתינים להחלטתו של זוסמן בשבועות הקרובים. גוט עצמו זוכה לעניין מלא מעט קבוצות בליגה אך מבקש להמתין לאלופה.

גוט בן ה-26, שהגיע למכבי ראשון לציון העונה מעירוני נס ציונה, היה אחד הישראלים המובילים של הקבוצה מעיר היין בעונה החולפת, עם ממוצע של 13 נקודות, 2.8 ריבאונדים ו-1.8 אסיסטים ב-23.8 דקות בליגה הסדירה. בעונה האחרונה הוא רשם גם את שיא הקריירה שלו, עם 34 נקודות נגד בני הרצליה.

זוסמן, שגדל במכבי תל אביב, מסיים עונה רביעית במחלקת הבוגרים שלה, שבה לא לגמרי הצליח להתגבר על הפציעה שממנה סבל. הוארשם בליגה הסדירה 5.8 נקודות, 3 ריבאונדים ו-1.4 אסיסטים ב-18.8 דקות בממוצע, וביורוליג הוא העמיד ממוצעים של 3 נקודות, 2 ריבאונדים ו-1.2 אסיסטים ב-14:46 דקות. עתידו של מספר 50 בצהוב לא ברור, והוא בעצמו הודה לאחרונה: "אני בעצמי עדיין לא יודע איפה אני רוצה להיות בעונה הבאה".

מכבי תל אביב נמצאת בעיצומה של בניית הסגל שלה לעונת 2021/22, והיום היא הודיעה על החזרתו של ג'יילן ריינולדס לקדנציה שנייה במועדון, לצד פרידה מאות'לו האנטר אחרי שתי עונות.