הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בירושלים תוהים: למה עמיאל ייבש את בנט?

מאמן האדומים על הספסול: "כולם טועים, ואני חלק מהטעויות האלה". דאגה מיכולתו של מייקר שנראה לא בעניינים. בבירה מודאגים מהיעדר הפיזיות בעמדה 5

רועי כהן
רועי כהן  25.09.21 - 06:26
תחילת כתבה

למרות האכזבה אחרי ההפסד אמש (שישי) למכבי תל אביב בחצי גמר גביע ווינר, בהפועל ירושלים השתדלו להסתכל על חצי הכוס המלאה ובעיקר על הרבע הראשון שהראה בעיקר את יכולת הקליעה של האדומים. עם זאת, עדיין יש לא מעט סימני שאלה בבירה. ת'ון מייקר עדיין נראה לגמרי לא בעניינים, ובהתאם לזאת משחק הפנים של ירושלים כמעט לא היה קיים.

בנוסף, ההתקפה של ירושלים היתה תקועה למשך יותר מדי פוזשנים, ולראיה 8 אסיסטים בלבד שהאדומים יצרו במשך המשחק כולו, וכדי להוסיף חטא על פשע רשמו לא פחות מ-20 איבודים. אנתוני בנט פתח את המשחק טוב אבל התייבש בספסל עד הגארבג' טיים ברבע האחרון. עד כמה המאמן אורן עמיאל לא רצה להשתמש בפורוורד? הוא העדיף להעלות מקצה הספסל את שגיב דוד ל-6 דקות, בהחלטה שגם בתוך הקבוצה לא הצליחו להבין.

על כך אמר עמיאל בסיום: "כולם טועים ואני חלק מהטעויות, ומצאתי לנכון לא להשתמש בבנט בחלקים האלה של המשחק. זה היה שיעור מצוין באיך לשמור על אינטנסיביות לאורך זמן. לכל שחקן יש את האיכויות שלו וזה תהליך, אף אחד לא אמר שיהיה קל. למרות ההפסד אני כן רואה התקדמות. המשחקים עם מכבי ת"א תמיד היו חמים ומעניינים מהזיכרון שלי בארץ".

אדם אריאל סיכם: "פתחנו טוב עם האגרסיביות שרצינו אבל לצערנו זה לא הספיק ל-40 דקות ומצד שני הם צברו ביטחון והקליעות שלהם נכנסו. הראנו שאנחנו יכולים להתמודד עם כל קבוצה, זה האופי שלנו ואת זה נשתדל להראות בעתיד". נכון לעכשיו בירושלים לא עוסקים בעתידו של בנט. לקבוצה יש אופציה להשתחרר מהחוזה אחרי המשחק הראשון בליגת האלופות נגד קרשיאקה ב-5 באוקטובר, וההערכה היא כי השחקן ימשיך בקבוצה, שתרצה להכניס אפשרויות יציאה נוספות בחוזה עד סוף העונה.

בהפועל ירושלים מודאגים מהיעדר הפיזיות בעמדה מס' 5, ושוקלים אפשרות להחתים זר נוסף בעמדה, כרגע לא על חשבון מייקר החלש.