הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סופית: י-ם לא מימשה את היציאה על בנט

הפורוורד חתום עד סוף העונה, הערב: האדומים בכפר בלום

רועי כהן
רועי כהן  10.10.21 - 08:03
תחילת כתבה

הבעת אמון: הפועל ירושלים החליטה שלא לממש את אופציית היציאה על אנתוני בנט. המשמעות - הפורוורד חתום עד סוף העונה ללא אופציית יציאה נוספת.

בירושלים נטו לממש את אופציית היציאה מהחוזה, אלא שאז הגיעה ההופעה המצוינת של בנט נגד קרשיאקה, למרות שעלה לשחק פצוע. אחרי המשחק המצוין בדקו בקבוצה אופציה להמשיך עם בנט בחוזה זמני, אך לבסוף החליטו לקיים את החוזה כלשונו ולוותר על מימוש אופציית היציאה. לפיכך, המשמעות היא הסכם עד סוף העונה, ללא אופציית יציאה.

יש לציין כי כמו בכל חוזה ללא אופציות יציאה, קבוצות תמיד יכולות לבקש לשחרר שחקן בכפוף לפיצוי, והמקרה של בנט לא שונה. בירושלים מרוצים מאוד מההתקדמות שבנט מראה באימונים בתקופה האחרונה, וכמובן מהיכולת הנהדרת בהופעת הבכורה נגד קרשיאקה.

בנט לא נרשם למשחק הפתיחה של ירושלים בליגת העל הערב נגד הפועל גליל עליון, כדי לאפשר לו להתאושש בצורה מוחלטת מהנקע בקרסול, והוא צפוי להיות כשיר למשחק נגד מנרסה ביום רביעי הקרוב.

המאמן אורן עמיאל אמר לקראת המשחק: "התרגשות גדולה והרבה פיקנטריה סביב המשחק. המטרה שלנו להראות יכולת יותר טובה ממשה שאנחנו מראים לאחרונה וכמובן לנצח את המשחק". עמית גרשון הוסיף: "יש תחושות טובות, מתרגשים לפתוח את העונה. זה שבוע חשוב מבחינתנו ואנחנו רוצים להתחיל אותו טוב. חשוב שנבוא אגרסיביים ולהיות מוכנים מהשנייה הראשונה".