הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבנה עיוורת: כשנפתלי בנט פגש את אנתוני

צפו: רה"מ סידר האלי הופ לפורוורד של הפועל י-ם באימון

רועי כהן
רועי כהן  19.10.21 - 11:23
תחילת כתבה

(בוידאו: רה"מ נפתלי בנט מסדר "האלי הופ" לאנתוני בנט)
אורח מיוחד הגיע הבוקר (שלישי) לאימון הפועל ירושלים בארנה: ראש הממשלה נפתלי בנט, יחד עם שר התרבות והספורט חילי טרופר. רה"מ ביקש לשמוע מאנשי הקבוצה כיצד הכנסת הקהל מתנהלת תחת התו הירוק והדגיש את החשיבות לשמור על עולם הספורט פתוח, ללא מגבלות, גם בימי הגל הרביעי.

רה"מ שפע מחמאות לשר טרופר ואמר לשחקנים: "אני רוצה להגיד לכם שחילי טרופר נלחם כאריה, פשוט נלחם כאריה, אבל עם שכל, תמיד עם עמדה מנומקת. היו לחצים מאוד כבדים (לסגור את הספורט - ר. כ) אבל הוא עמד בזה בצורה אחראית. לא היתה פעם אחת שכדאי לעשות משהו בלי נימוק למה זה בטוח. אני לא יכול לחלום על שר שמייצג אתכם יותר בכבוד בממשלה. אני כמעט עשר שנים הייתי שר ולא ראיתי דבר כזה. זכינו כולנו בעניין הזה".

הביקור של רה"מ כמובן סיפק את ההזדמנות למפגש הפיקנטי של בנט עם שחקן הקבוצה אנתוני בנט. רה"מ הרים לפורוורד כדור ל"האלי הופ" והשניים התבדחו על שם המשפחה שהם חולקים.

רה"מ דיבר בפני הנוכחים: "אני שמח מאוד שהגענו לכאן הבוקר, יחד עם ידידי, שר התרבות והספורט חילי טרופר. יש פה גם את אנתוני בנט, אני מרגיש שאני בתוך המשפחה. זה משמח מאוד לראות שהחיים חוזרים למסלולם, אתמול היה משחק מוצלח עם ניצחון והרבה מאוד אוהדים. המטרה שלנו הייתה מההתחלה - חיים לצד הקורונה, ולא לסגור כל היום את המדינה, שזה הכי קל אבל הכי מזיק".

בנט המשיך: "כרגע אנחנו במגמה יורדת של תחלואה, יכול להיות שבקרב הזה מול הדלתא אנחנו כרגע מובילים, אבל המערכה לא נגמרת. אל מול עולם הספורט אנחנו נעשה הכל כדי שגם בהמשך נוכל לקיים את הספורט, במקביל לגלים שעלולים להגיע. אנחנו יושבים ומוצאים את הפתרונות הכי יצירתיים כי ספורט זה שמחת חיים, ספורט זה בריאות, ספורט זה בריאות הנפש. ספורט זה גם תעסוקה ומקור כלכלי להרבה מאוד אנשים, וזה חשוב לא פחות מהטיפול בקורונה עצמה. אני רוצה לאחל לכולכם הצלחה. מכיוון שחילי ואני באנו לפה, אז הציפייה שלנו זה שאתם תהיו אלופי אירופה. זו הציפייה, היא לא בשמיים. אנחנו סומכים עליכם".

שר התרבות והספורט, חילי טרופר הוסיף: "אני מודה לראש הממשלה על הגיבוי לאורך כל הדרך ועל הבחירה שלו לאפשר לספורט להישאר פתוח. זה נכון כלכלית עבור אלפי אנשים שמתפרנסים בתחום וזה נכון ערכית, עבור מאות אלפי אוהדים שיכולים להגיע ולהתרגש ממשחקים. הודות להחלטת הממשלה לשמור את הספורט פתוח אנחנו יכולים לפתוח את העונה ביחד איתכם בהתרגשות גדולה תוך שמירה על בריאות האוהדים".