הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טוויט האחים: הציוץ של בנט שבר את הרשת

האלי-הופ של רוה''מ וסנטר י-ם הביא למספרים חסרי תקדים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.21 - 21:58
תחילת כתבה

פופולארי כמעט כמו אנגלה מרקל, יותר נצפה מהסיכום השבועי: קצת קשה להאמין, אבל הציוץ של ראש הממשלה נפתלי בנט, שבו העלה את סרטון האלי-הופ לאנתוני בנט במהלך הביקור באימון הפועל ירושלים אתמול (רביעי), הפך לאחד הפוסטים הכי נצפים בחשבון הטוויטר שלו מאז שנכנס לתפקיד כראש הממשלה.

הציוץ עם הסרטון, בצירוף הכיתוב ״בנט זה אח״, הניב יותר מ-56 אלף צפיות, יותר מ-2,600 לייקים, כמעט 300 ציוצים מחדש, וקרוב ל-900 תגובות. מדובר במספרים גבוהים בהרבה מהפוסטים הרגילים של בנט, שבדרך כלל זוכים לכמחצית מכמות הלייקים והציוצים מחדש. הציוץ האחרון שזכה למספרים דומים היה בביקורה של קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל, והסרטון עצמו רשם יותר צפיות מאשר סרטון הסיכום השבועי שבנט מעלה מדי סוף שבוע, שנחשב לנצפה במיוחד.

מדובר בהפתעה גדולה מאוד, שכן ציוץ על כדורסל בדרך כלל נחשב נישתי, בטח כשמדובר בקהל העוקבים של ראש הממשלה. יש לציין כי גם כאשר בנט התבטא לפני כמה שבועות נגד סגירת עולם הספורט, והתייחס ספציפית למשחקי הכדורסל, הדברים צוטטו בציוץ של N12 וגם שם נרשמה חשיפה חריגה וגדולה מאוד עבור N12, עם יותר מ-340 לייקים ו-80 ציוצים מחדש. מדובר בכמות גבוהה בהרבה לעומת ציוצים רגילים, שבדרך כלל מגיעים לכמה עשרות לייקים, ושיתופים מועטים.