ליגת העל - בתום העונה הסדירה 2021/2022
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 הפועל ירושלים 0 0 0 0
2 מכבי ת"א 0 0 0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0
4 הפועל חולון 0 0 0 0
5 גליל עליון 0 0 0 0
6 הפועל חיפה 0 0 0 0
7 הפועל ת"א 0 0 0 0
8 גלבוע גליל 0 0 0 0
9 הפועל אילת 0 0 0 0
10 נס ציונה 0 0 0 0
11 הפועל ב"ש 0 0 0 0
12 עירוני קרית אתא 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דרור כהן לא צפוי להמשיך כמאמן ראשל"צ

הקבוצה שירדה ללאומית תמנה מאמן אחר. היו"ר יוסי מולדבסקי: "היינו הקבוצה הכי חלשה בליגה"

נועה פופלינגר
נועה פופלינגר  26.04.22 - 10:43

מכבי ראשל״צ נפרדה אתמול (שני) מהליגה הבכירה אחרי 34 שנים בעקבות ההפסד לאילת. חניכיו של דרור כהן הגיעו לעיר יום לפני המשחק כדי להשרות רוגע על השחקנים ולהעניק להם את התנאים המיטביים לפני ההתמודדות הגורלית, אך בפועל גם זה לא מנע את ההפסד. השחקנים עצמם היו מיואשים לאחר המשחק, וחלקם אף מיררו בבכי וסירבו להתראיין.

דרור כהן עוד ניסה לעודד את שחקניו בהפסקה, אך הם מעידים שכבר בעלייה למחצית השנייה הרגישו את העתיד לבוא. עונת הסיוטים של ראשל"צ תסתיים עוד שני משחקים, וניתן לומר שהכתובת הייתה על הקיר. ארצ'י גודווין אמנם סיפק תצוגה אישית נאה ושמר את הקבוצה במשחק, אך היא רדפה אחרי אילת מתחילת הרבע השני ולא הצליחה להשוות.

מאמן הקבוצה דרור כהן תיאר את האכזבה: "התחושות קשות, ניסינו לפמפם ולהפיח רוח ואמונה כל השבוע והשקענו את מירב המאמצים. הרגשתי מהשחקנים חוסר אנרגיות. כנראה שהאמונה ברחה בדרך אחרי שורה של אכזבות. לא עמדנו במשימה לצערי. אני לא יודע מה יהיה. כרגע אני המאמן ורק סיימנו את העונה. אין ספק שירצו לחזור לליגת העל כבר אחרי עונה. יש פה הנהלה חזקה וראש עיר שניסה לעזור. אני מאמין שהמועדון הגדול הזה יחזור מהר מאוד".

בראשון לציון כבר חושבים על היום שאחרי, בעונה השנייה. דרור כהן המאמן לא עתיד להמשיך. שחקן ישראלי בכיר צפוי לנחות בקבוצה, ותקציב המועדון לא צפוי להשתנות באופן דרמטי מדי. בעירייה הבהירו שיעמדו מאחורי הקבוצה כדי להחזירה לליגה הבכירה תוך עונה.

בראשל״צ כבר חושבים על היום שאחרי, דרור כהן המאמן לא עתיד להמשיך, כשחקן ישראלי בכיר צפוי לנחות בקבוצה. תקציב המועדון לא צפוי להשתנות באופן דרמטי מדי כשבעירייה כבר הבהירו שיעמדו מאחורי הקבוצה במטרה להחזירה לליגה הבכירה תוך עונה.

יוסי מולדבסקי יו״ר המועדון הוסיף: "היינו הקבוצה החלשה לאורך כל העונה נעשו הרבה טעויות - נכשלנו גם בבחירת הצוות המקצועי וגם בבחירת השחקנים, גם עם הזרים. לא פגענו נשב ונלמד לעונה הבאה".