ליגת העל - בתום העונה הסדירה 2021/2022
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 הפועל ירושלים 0 0 0 0
2 מכבי ת"א 0 0 0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0
4 הפועל חולון 0 0 0 0
5 גליל עליון 0 0 0 0
6 הפועל חיפה 0 0 0 0
7 הפועל ת"א 0 0 0 0
8 גלבוע גליל 0 0 0 0
9 הפועל אילת 0 0 0 0
10 נס ציונה 0 0 0 0
11 הפועל ב"ש 0 0 0 0
12 עירוני קרית אתא 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"השירים לא הבעיה, אלא הטיפול של ההנהלה"

במכבי תקפו את הפועל. מנכ"ל האדומים: "איך אתם מטפלים ב'טועמה מחבל'?"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.22 - 10:20

אחרי דבריו של סקוטי ווילבקין ("אוהדי הפועל ת"א לא אוהבים את ישראל"), ההתכתשות בין הקבוצות התל אביביות ממשיכה. מה שהתחיל את הוויכוח ברשתות היה התגובה של דובר הפועל ת"א, איתי ברגר שכתב: "ווילבקין לא פעל לבד ולא על דעת עצמו. כל מטרתו ומטרת שולחיו היא לפגוע בהפועל ת"א כדורסל תדמיתית וכלכלית. זה לא יצליח להם, בכדורסל יש הפועל".

מי שענה לאותו ציוץ הוא סמנכ"ל התקשורת של מכבי ת"א, רועי גלדסטון: "הציוץ הזה מזקק את כל הבעיה. אחרי ערב שבו חלק מאוהדי הפועל סיכנו שחקנים (גם את שלהם!) מנהל הקבוצה בוחר להתבט. מה הוא אומר? יוצא נגד האלימות? אולי נגד קריאות השואה שהפכו לדבר שבשגרה? חס וחלילה. דחוף לו לצאת נגד שחקן שנמאס לו (ולכולנו) מהתופעות הבזויות האלה במחשבות הזויות לכאורה שמישהו שלח אותו לשחק בפלייסטיישן כדי לדבר עם אוהדים. הבעיה החמורה היא לא האקטים האלימים והשירים הנוראים, אלא חוסר הטיפול בנושא. הנהלת הפועל לא יוצאת נגד זה. במקרה פניני ההנהלה מיד פעלה: קנס כבד מאוד, שלילת סרט הקפטן ומכתב התנצלות של פניני. הבעיה החמורה יותר היא היעדר טיפולה של הנהלת הפועל בבעיה. עצימת עיניים".

בהפועל ת"א לא נותרו חייבים, כשמנכ"ל האדומים, מתן קפלן, הגיב: "תספר לנו איך טיפלתם בבחור שירק על רמי ובבחור שהיכה אישה של חבר הנהלה בהפועל (חוץ מעורך דין שנכנס לאיים עליו בחפ"ק שלא יגיש תלונה), ותספר לנו מה אתם עושים עם טועמה מחבל שהולך ומתגבר. לפני שאתה מאשים אחרים, תבדוק מה אתה עושה".

סמנכ"ל התקשורת של הצהובים השיב: "מתן, אני אומר פה באופן ברור: מגנה לחלוטין את קריאות טועמה מחבל. ואני אומר לך שזה משהו שכבר כמעט לא קיים במחוזותינו, מתמעט מאוד ובטח לא מתגבר, ונעשה הכל כדי שזה יעלם לגמרי. עכשיו תורך. אתה בעד או נגד קריאות שואה והשלכת חפצים במגרשים?"