ליגת העל - בתום העונה הסדירה 2021/2022
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 הפועל ירושלים 0 0 0 0
2 מכבי ת"א 0 0 0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0
4 הפועל חולון 0 0 0 0
5 גליל עליון 0 0 0 0
6 הפועל חיפה 0 0 0 0
7 הפועל ת"א 0 0 0 0
8 גלבוע גליל 0 0 0 0
9 הפועל אילת 0 0 0 0
10 נס ציונה 0 0 0 0
11 הפועל ב"ש 0 0 0 0
12 עירוני קרית אתא 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא אכפת לווילבקין מישראל, מי הוא שיטיף"

המנהל המיתולוגי של אוסישקין, 'שחור', תקף ב"5 באוויר": "100% שזה מגיע מהנהלת מכבי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.22 - 15:50

סערת הדרבי התל אביבי מסרבת לרדת מהפרק. אחרי האמירות הקשות של סקוטי ווילבקין כלפי אוהדי הפועל ת"א, ובצל ה"התכתשות" בין הצדדים, המנהל המיתולוגי של אוסישקין שכבר לא חלק מהמועדון - יצחק "שחור" לוי - התייחס לנושא בראיון ל"חמש באוויר".

ווילבקין אמר? אז מה אם הוא אמר", תקף המנהל המיתולוגי של הפועל ת"א. "אני אגיד לכם משהו, אני לא מקבל את הקללות, זה מיותר, וגם זריקת הכוסות - אבל המשטרה בארץ לא חזקה. בשביל מה יש משטרה? סדרנים? הם מקבלים כסף, זו העבודה שלהם. אי אפשר להשתלט על אנשים כאלה, הם צריכים לשבת בבתי סוהר, אבל הענישה בארץ היא ענישה חלשה".

על אותם אוהדים מתפרעים אמר "שחור": "אני מכיר את כולם, מכיר אותם מצוין. יש איזה 150 שבאים לפני המשחק, הם לא יודעים מה הם עושים בכלל, הם לא באים לעודד, הם באים להזיק לקבוצה. אמרו שהם לא מייצגים את המדינה, אז אמרו. עוד פעם, אני פונה למשטרת ישראל, גם בבלומפילד וגם בכדורסל לא יכולים לקרות דברים כאלה. לא יכולים לעשות מה שעושים באנגליה? יכולים, רק לא רוצים".

"כל מה שהיה במשחק האחרון מיותר לחלוטין, אסור שזה יקרה, אבל הדברים שהוא אמר... מי הוא בכלל? הוא בא מטורקיה, הוא שייך לשם, בא לקחת כסף וללכת, לא אכפת לו מהמדינה הזאת. אני מכיר הרבה אוהדי הפועל ת"א שנהרגו במלחמות, הוא לא יכול להטיף לנו מוסר, מי הוא בכלל?".

בהמשך לדבריו של דובר הפועל ת"א, שטען שווילבקין לא פעל מעצמו, "שחור" המשיך ותקף גם את הנהלת מכבי ת"א "זה 101% בא מהנהלת מכבי ת"א, הם לא רואים את הגיבנת שלהם. שנים הם ירקו עלינו וקיללו אותנו, שלא ישחקו אותה תמימים פתאום".

"הפועל ת"א שנים רודפת אחרי מכבי ת"א, אבל כל פעם כשיש איזה בעיה - הפועל אשמה", המשיך המנהל בעבר. "מכבי אף פעם לא אשמה, תמיד היא נקייה. ההנהלה של מכבי תמיד תהיה אנטי, הם חושבים שהם היחידים במדינת ישראל שמשחקים כדורסל. לא ירושלים, לא חיפה, רק הם. רוצים לחיות לבד במדינה. מאיימים שיעזבו את הליגה? שילכו. הם רוצים תמיד לנצח, לא יודעים להפסיד, אבל שינצחו בצדק, לא בבלוף. יש להם היסטוריה של בלופים. את הסדרה הזו הם ניצחו בצדק כי היינו פראיירים, היינו צריכים לנצח את המשחק הראשון".

לסיום, כאוהד הפועל ת"א, "שחור" התייחס לאמירה של ווילבקין לפיה אוהדי האדומים לא אוהבים את מדינת ישראל: "אם אני אוהב את מדינת ישראל? מדינת ישראל זאת המדינה מספר 1 בעולם, אין תחליף למדינה הזאת".