$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
בית עליון ותחתון 2023-2024
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 מכבי תל אביב 29 25 4 86.2%
2 הפועל תל אביב 29 21 8 72.4%
3 מכבי עירוני רמת גן 29 18 11 62.1%
4 הפועל ירושלים 29 18 11 62.1%
5 הפועל חולון 29 16 13 55.2%
6 עירוני קרית אתא 29 13 16 44.8%
7 הפועל חיפה 30 15 15 50%
8 עירוני נס ציונה 30 14 16 46.7%
9 הפועל עפולה 30 12 18 40%
10 בני הרצליה 30 12 18 40%
11 הפועל גליל עליון 30 10 20 33.3%
12 הפועל באר שבע/דימונה 30 9 21 30%
13 הפועל אילת 30 9 21 30%
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רומן סורקין נבחר ל-MVP של העונה בליגה

שחקן מכבי ת"א כיכב. אברהמי מאמן העונה, גינת בחמישיית העונה. כל הפרסים

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  11.06.24 - 12:47

ליגת ווינר קיימה היום (שלישי) את טקס הפרסים שלה, והודיעה על הזוכים בפרסים השונים - מה-MVP, דרך מאמן העונה ועד השחןק הישראלי וחמישיות ההגנה.

רומן סורקין, השחקן הישראלי של העונה ושחקן העונה, אמר: "כבוד גדול לזכות בתארים אישיים. הקרדיט מגיע לקבוצה. זאת קלישאה, אבל זה באמת בזכותם. התארים האלה בזכותם, מגיע קרדיט להם, למועדון, לכל מי שחלק מזה. משימה קבוצתית שחשובה יותר, הפנים קדימה. נבוא מוכנים. העונה הבאה? מתרכז בגמר".

שרון אברהמי זכה במאמן העונה וסיכם: "היה מסע מדהים. הפסדנו את הסדרה במשחק השני עם החטאות עונשין. גאווה עצומה. הזכייה בתואר מאמן העונה היא גאווה עצומה בשבילי, חותמת מדהימה על שלושים שנות אימון".

רועי הובר, חבר חמישיית הליגה הראשונה: "עונה לא פשוטה. התחלנו בסגל קצר, הייתי צריך לקחת על עצמי יותר. שמח שסיימתי בצורה טובה".

שחקן העונה: רומן סורקין (מכבי ת"א), זכייה ראשונה

השחקן הישראלי של העונה: רומן סורקין (מכבי ת"א), זכייה ראשונה

מאמן העונה: שרון אברהמי (קריית אתא), זכייה ראשונה

חמישיית הליגה הראשונה: רועי הובר (גליל עליון), ליוואי רנדולף (הפועל ירושלים), תומר גינת (הפועל ת"א), רומן סורקין (מכבי ת"א), אמין סטיבנס (עירוני קריית אתא).

חמישיית הליגה השנייה: תמיר בלאט (מכבי ת"א), אדם אריאל (מכבי ר"ג), ג`סטין סמית` (הפועל חולון), ג`יילן הורד (הפועל ת"א), ג`יימס בייטמון (קריית אתא).

שחקן ההגנה: גיא פלטין (קריית אתא).
השחקן השישי: ג`ורדן כהן (רמת גן).
תגלית העונה: בן שרף (קריית אתא).
השחקן המשתפר: שחר עמיר (הפועל חולון).

את פרס חמישיית העונה לרומן סורקין, העניקו מנכ״ל מכבי תל אביב, עדלי מרכוס ביחד עם שי וגיל בנימין, בנותיו של רון בנימין ז"ל. 
רון בנימין ז"ל בן ה-53, היה אוהד מכבי תל אביב, שיצא לרכיבה על אופניים עם קבוצת רוכבים בשבעה באוקטובר. הוא נחטף לעזה בעת שניסה לחזור חזרה לביתו, כשלמשפחתו לא היה ידוע מצבו. לאחר 225 ימים, קיבלה המשפחה הודעה כי רון נרצח באותה שבת שחורה וגופתו הושבה לישראל במסגרת מבצע צבאי ברצועה. 

 את פרס חמישיית העונה לתומר גינת, העניק יו"ר הפועל תל אביב, רמי כהן. ליאם אור אמור היה להעניק גם כן, אך לצערנו ברגע האחרון לא יכול היה. ליאם, אוהד הפועל תל אביב, בן 18, שנחטף מביתו בקיבוץ רעים בשבעה באוקטובר. שהה בשבי חמאס ולשמחתנו באחת העסקאות להשבת החטופים, חזר לישראל אחרי 54 ימים.
 
‎השחקן השלישי בחמישייה קיבל את הפרס מיו"ר הפועל גליל עליון, טמיר אברהמס ויהודה יהושע, אביו של רס"ן עידו יהושע ז"ל. רס"ן עידו יהושע ז"ל, שיחק בצעירותו בהפועל גליל עליון, ובשבעה באוקטובר נפל בקרב לשחרור אוגדת עזה כמפקד כוח שלדג. בפעילותם הכוח חיסל מחבלים והצילו חיי רבים. במסוק בדרך ליעד, עידו אמר לכוח "זה אירוע של פעם בחיים. אין לנו כל יום הזדמנות כזו להגן על המולדת ולחסל מחבלים תראו בזה זכות ותתחילו ליהנות". עידו, בנם הבכור של יהודה ורקפת, היה נשוי לזיו, שילדה את בנם המשותף, איתן יהודה, לו בחר עידו את השם בטרם נולד, כשלושה חודשים לאחר נפילתו.

‎השחקן הרביעי הוא קפטן הפועל ירושלים, ליוואי רנדולף שלא יכול היה להגיע.
 
‎השחקן שמשלים את חמישיית העונה, אמין סטיבנס מעירוני קריית אתא, קיבל את הפרס שלו מיו"ר עירוני קריית אתא, נפתלי בנטוב ואלי שתיוי, אביו של עידן שתיוי. עידן שתיוי בן ה-28, הגיע כדי לצלם את פסטיבל הנובה. מהרגעים האחרונים המתועדים לפני חטיפתו יודעים שהוא ניסה לנסוע כמה שיותר מהר לתל אביב, ושם התבטא טוב הלב שלו יותר מכל, הוא התנדב לנהוג ברכב של בר-ליאור ויוליה שלא היה מסוגלים לנהוג. שניהם נרצחו ועידן נחטף לעזה ומוחזק בשבי חמאס כבר 249 ימים. 

‎מאמן העונה, מאמנה של עירוני קריית אתא, שרון אברהמי, קיבל את הפרס מידיהם של מנכ״ל הטוטו, מאיר ברדוגו וסימונה שרם, אמו של ליאם שרם.  ליאם שרם בן ה-26, נרצח בעיר שדרות בשבעה באוקטובר. ליאם היה סטודנט למנהל עסקים ויזמות באוניברסיטת רייכמן, ויזם צעיר של מגרשי ספורט למען הקהילה. המגרש הראשון, היה מגרש כדורסל שנחנך תחת שרביטו בשיתוף עיריית תל אביב-יפו בנווה צדק, ואת השני בפארק הירקון, הוא הכין ותכנן אך לא הספיק לחנוך בעצמו. אמו וחבריו חנכו השבוע את המגרש והוציאו לפועל את הרעיון שלו. 

שחקן העונה, רומן סורקין, קיבל את פרס שחקן העונה מיו"ר מנהלת ליגת ווינר סל, ארי שטינברג וערן רצאבי. ערן רצאבי בן 34, נשוי ואב לשני ילדים שמתגורר במצפה הושעיה שבעמק יזרעאל. ערן גויס כלוחם בגדוד חי"ר מילואים ונפצע באורח אנוש בקרבות ברצועת עזה. מאז הוא מתמודד עם שיתוק מהחזה ומטה.