מכבי ת"א ניצחה באשדוד, סופו נפצע בברכו

78:107 לצהובים על אשדוד. בצוות הרפואי הרגיעו. בלאט: "שמרנו טוב". ברקוביץ': "לשחק בלי קהל זה מיותר"

רועי גלדסטון  09.04.11 - 22:42

תחילת כתבה

מכבי תל אביב הביסה הערב (שבת) 78:107 את מכבי אשדוד בחוץ, אבל זה באמת הדבר הפחות מעניין. בשלהי הרבע הרביעי נפגע סופוקליס שחורציאניטיס בברכו השמאלית. דקות ארוכות מצבו היה לא ברור, אבל אחרי בדיקות ראשוניות אמרו בצוות הרפואי: "הוא סובל קצת מנפיחות, אבל זה לא נראה רציני. מדובר בעניין של כמה ימים". במכבי כעסו בסיום על מאיר טפירו ואמרו כי הוא נהג בחוסר אחריות ובשל כך סופו נפצע. עוד לפני פתיחת המשחק השחקנים הזרים של אשדוד סירבו לשחק בעקבות המצב הרגיש בדרום, אבל בסופו של דבר שוכנעו ועלו לפרקט.

דייויד בלאט אמר בסיום. "ניצחנו אותם ב-30 הפרש וזאת קבוצה טובה שעושה צרות לקבוצות אחרות. רצינו לשמור אותם מתחת ל-70 נקודות. מהרגע שהתעוררנו אז התחלנו לשמור ולשחק יותר טוב. אנחנו יודעים שרק הכישרון לא יספיק. חייבים להיות ממושמעים ומדויקים".

"הליגה שלנו טובה ויש קבוצות טובות שביום נתון יכולות לעשות לנו חיים קשים", הוסיף מאמן הצהובים. "יש פה הרבה כישרון ומאמנים טובים. הסגנון שונה וזה הבעיה שלנו. יש לנו את היכולת להשתמש בזה ולבוא בפיק לזמן הנכון. אנחנו לא ניתן לאף אחד לבוא ולדרוס אותנו בקלות. אנחנו ניתן את הכול ונשתדל להיות הכי טובים שאפשר".

צפו בתגובות מאשדוד--->

מילאן מצ'באן, שהצטיין במשחק עם 25 נקודות ב-100 אחוז מהשדה, התייחס לפציעה של סופו: "אנחנו מקווים שזה לא רציני. אנחנו חושבים רק על זה. אנחנו רוצים לנצח כל משחק. זה היה משחק הכנה טוב לכולם לקראת ריאל מדריד".

"לא היו לנו אנרגיות לשחק", סיכם מאמן המפסידה עופר ברקוביץ'. "אני חושב שלא צריך לשחק בלי קהל. היתה אמורה להיות חגיגה ולשחק מול כיסאות ריקים זה לא עוזר. זה היה מיותר. מהרגע שמכבי התעוררה היא הייתה עדיפה. נקווה שההשפעה תהיה מזערית ושהחיים יחזרו למסלולם כמה שיותר מהר. יש פה חבר'ה נהדרים ואני מאמין שנישאר קבוצה וזה לא מה שישבור אותנו".