"מהמשחק הזה כבר לא תהיה דרך חזרה"

מכבי יבנה תתארח אצל אסי גלבוע (15:00, ישיר באתר) לקרב האחרון והמכריע על העליה ללאומית. הבלם רון קופרלי כבר מוכן: "אין יותר מדי מה להגיד - כולם יודעים מה החשיבות של המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס  18.05.12 - 13:55
מאמין. רון קופרלי (דאבל פס)
מאמין. רון קופרלי (דאבל פס)
תחילת כתבהאסי גלבוע ומכבי יבנה יעלו בקרוב (15:00, שידור ישיר כאן באתר) על המגרש בתענכים כשלנגד עיניהן רק מטרה אחת: להעפיל לליגה הלאומית. אחרי עונה ארוכה ומפרכת, אלופת הצפון ואלופת הדרום, שנפרדו ב-0:0 במשחק הראשון של הפלייאוף, יודעות שזה המאני טיים של המאני טיים: המנצחת תעלה לליגה השניה, והמפסידה תעיבר עוד עונה במגרשים הרעועים של ליגה א'.

בלם יבנה ואקס מכבי נתניה, רון קופרלי, שכבר ראה דבר או שניים בכדורגל, מסכים שמדובר במשחק של להיות או לחדול: "כל משחק העונה היה קשה, אבל מהמשחק הזה אין דרך חזרה. יש תחושה קלה של פספוס, הוא אומר על המשחק הראשון, "כי אני באמת חושב שהיינו שווים לפחות גול אחד במשחק הזה"

בתשובה לשאלה על הדברים שאומר להם המאמן השבוע, ענה: "האמת שהוא לא אמר לנו עוד כלום על המשחק. בבוקר המשחר הוא בטח ידבר איתנו יותר על המפגש עצמו, אבל באמת שאין הרבה מה להגיד - כולם מבינים שהמשחק הזה זה או הכל או כלום".

ומה היה לקופרלי לומר על שיטת הפלייאוף האכזרית? "גם אנחנו וגם אסי גלבוע באותה סירה. אין מה לעשות - ידענו את מתחילת העונה. יהיה משחק של שתי קבוצות טובות שרק אחת מהן תעלה ליגה ואני מאוד מקווה ומאמין שזו תהיה מכבי יבנה".