הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כחילה: "הוא הרס הכל". אלימלך: ''הוא קנאי''

מאמן עירוני נתיבות (ליגה א') לשעבר תקף את מחליפו שאמר: "הוא לא אימן מאז נתיבות, זה מעיד על אישיותו"

מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס
מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס  23.03.11 - 15:35
לא נשאר חייב. אלימלך (באדיבות 'דאבל פס')
לא נשאר חייב. אלימלך (באדיבות 'דאבל פס')

תחילת כתבה

האפשרות לפיה עירוני נתיבות לא תשתלב במשחקי הפלייאוף בליגה א' דרום מוציאה החוצה ערימות של כביסה מלוכלכת וביקורות קשות ונוקבות נגד המאמן סתיו אלימלך.

למידע על הליגות הנמוכות היכנסו לאזור דאבל פס

המאמן היוצא אהוד כחילה תקף: "אלימלך הרס את כל מה שבניתי בנתיבות". אלימלך לא נשאר חייב: "הוא קנאי שמת לחזור לקבוצה. אני מקצוען ומאמין בדרך שלי. אבל אם לא נעלה לפלייאוף זה יהיה כישלון".

7 מחזורים לסיום העונה מוצאת את עצמה נתיבות במקום השישי, מאחורי כפר יונה המפתיעה ודלת האמצעים, כאשר אפילו כפר שלם כבר במרחק נקודה מסתיו אלימלך וחניכיו. הפתיחה הגרועה של הסיבוב השני ואווירת המשבר והמחנאות בנתיבות גורמים מטבע הדברים להפניית אצבע מאשימה לכיוונו של סתיו אלימלך, שחש על בשרו בעונתו הראשונה כמאמן עד כמה קשים חייו של האיש על הקווים.

לכחילה תובנות משלו על הנעשה בנתיבות: "הם פתחו את העונה מצוין בזכות 12 שחקנים שאני הבאתי להם, אבל חלקם עזבו מאחר שהם היו מזוהים איתי ואלימלך לא האמין בהם. אני עבדתי על תקציב של 410 אלף שקלים בעונה הראשונה ו-600 אלף שקלים בשניה, כשמתוכם דאגתי באופן אישי לספונסר שהביא 180 אלף שקלים. העונה נתיבות משקיעה על פי הערכות שונות למעלה מ-1.2 מיליון שקלים, אבל הדברים לא מתפקדים מקצועית וחברתית והם הפכו לקבוצה עם המון בעיות".

אלימלך הגיב לדברים הקשים של קודמו בתפקיד: "כחילה קנאי. הוא וחבריו עשקו את הקופה של המועדון. עד היום אנחנו עסוקים בכיבוי שריפות מהעונה שעברה. הוא תבע את עיריית נתיבות ורק גרם לנו לבעיות כלכליות. הוא חולה במחלת 'אני ואני' והקבוצה כלל לא מעניינת אותו. התקציב שלנו הוא 600 אלף שקלים בלבד. שאר הכסף הולך לכיסוי חובות וגירעונות מתקופתו של כחילה. נאלצתי לוותר על מחנה אימון ומאמן כושר. מאז נתיבות, כחילה לא אימן בשום קבוצה וזה מעיד על האיש ואישיותו".