נערים ב': הורים פרצו למגרש והיכו שחקנים

אוהדים באשקלון תקפו את אנשי הפועל פ"ת: "מפחיד, חששנו לחיינו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.02.16 - 18:32
(צילום: משה ברטוב, פייסבוק רשמי הפועל פ"ת)
(צילום: משה ברטוב, פייסבוק רשמי הפועל פ"ת)
תחילת כתבה

שוב אלימות במגרשים, ושוב זה בליגות הנערים והנוער. היום (שבת), במהלך משחק של קבוצת נערים ב' של הפועל אשקלון נגד הפועל פתח תקווה, פרצו אוהדי הקבוצה המארחת מאשקלון לכר הדשא ותקפו את שחקני פתח תקווה ואנשי הצוות המקצועי.

"חששנו לחיינו", סיפר לאתר ערוץ הספורט דורון רז, מנהל מחלקת הנוער של הפועל פ"ת, "הם איימו לרצוח אותנו. הזמנתי משטרה, הגיעו שתי ניידות שליוו אותנו ביציאה מהמגרש. זה היה מפחיד".

בדקה ה-89, במצב של 0:1 לקבוצה מפתח תקווה, שרק השופט פנדל לזכותם של האורחים. בין שחקני שתי הקבוצות החל דין ודברים שהתלהט עם כניסתם של הורים שכאמור היכו את שחקני פתח תקווה, כך לפחות נטען על ידי גורמים בקבוצה האורחת.

מאשקלון נמסרה בתגובה לכתבתנו גייל מיכאלי: "בדקה ה-90 נשרק פנדל לזכות הפועל פ״ת. קוון המשחק סימן לשופט כי הוא מעוניין להתייעץ איתו על הפנדל ומיד התחילו דחיפות הדדיות בין שחקני הקבוצות. אבא של אחד משחקני הפועל פ"ת פרץ למגרש והחל להכות נערים, בתגובה לכך, אנשי אשקלון החלו להפריד ולא הצליחו להרגיע את האב הזועם. עקב כך פרצה מהומה גדולה במגרש שרק על ידי כוחות המשטרה פסקה. הפועל אשקלון מגנה כל אלימות מכל סוג שהיא, ומבקשת להבהיר כי הקטטה החלה על ידי אביו של אחד משחקני פ"ת".