יו"ר אשקלון ליוסי בילו: "פירקת לי את הקבוצה"

צפו בעימות הטלפוני של מאמן הנוער שהותקף: "אף אחד לא עזר לי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.16 - 19:34
תחילת כתבה

לאחר חשיפת ערוץ הספורט לאירוע תקיפתו, מאמן הפועל אשקלון לנוער יוסי בילו התראיין היום (חמישי) בתכנית "מגרש פתוח" והחליף האשמות טלפוניות עם יו"ר המועדון איתן קסנטיני.

"אנחנו מטפלים באירוע. זו לא עיר פשע", פתח קסנטיני והוסיף: "האמנתי שיוסי בילו יכול לתת משהו שונה למועדון הזה אבל הוא מאשים את כולם בזמן שהוא דיבר בצורה לא יפה לשחקנים. הוא המשיך לאמן גם אחרי האירוע אבל לא היה לו חיבור עם השחקנים, הוא פירק לי את הקבוצה אחרי שהיא עלתה ליגה ואת זה הוא לא מזכיר, אף אחד לא פיטר אותו בגלל ההתנהגות".

בילו לא נותר חייב ואמר את שעל ליבו: "אף אחד לא קרא לי ואמר לי משהו על היכולת המקצועית. בשימוע שנערך לי ביקשתי מהמנהל המקצועי שישב בחדר ויגיב לכל הטענות שהצגתי, אך היועץ המשפטי של הפועל אשקלון סתם לו את הפה"

קסנטיני הגיב בחריפות על ההחלטה של בילו לצאת עם הסיפור החוצה: "אתה צריך להתבייש, הלכת לערוץ הספורט והחצנת את כל האירוע בתקשורת. ציירת את עצמך כקדוש מעונה, אבל אחרי 8 הפסדים ו-2 שערים בלבד לא יכול להיות שכולם אשמים חוץ ממך".

בילו הנסער סיפר על המאבק האישי מול האירוע האלים: "הרבה מאוד שנים לא קרה שהורה מגיע ומרביץ למאמן נוער. אף אחד לא הלך להתלונן למשטרה, רק אני הסכמתי לעשות את זה בעצמי. לא שאלת לשלומי ולא בדקת אם אני צריך משהו מלבד לכעוס עליי שהתראיינתי".