"אם אוהדי בית"ר היו מסכימים, הייתי בא"

חלאיילה, חלוץ הנוער של סכנין: "רוצה להיות כמו דאבור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.12.17 - 18:44
תחילת כתבה

בני סכנין העונה נמצאת במקום ה-3 מהסוף במספר שערי הזכות. הקבוצה של פליקס נעים מתקשה לכבוש, ואולי הפתרון נמצא מתחת לאף. אוסמה חלאיילה, שחקן קבוצת הנוער, ערך את הבכורה שלו מול הפועל עכו והצליח להרשים. החלוץ הגיע למגזין הנוער של ערוץ הספורט (כל שני ב-15:30 ב-5SPORT) והתייחס למעבר בין הנוער לבוגרים וגם נשאל האם היה רוצה לשחק בבית"ר ירושלים.

על הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת: "התרגשתי כשנכנסתי, ואמרו לי אחר כך שהייתי צריך לקחת יותר על עצמי. היינו צריכים לנצח ועשינו את זה. נתתי משחק טוב ואני מקווה לשחזר את זה". על המעבר בין נוער לבוגרים: "יש רמה מאוד גבוהה אצל הבוגרים, הקצב אחר, זה שונה לגמרי. אני מתאמן עם הנוער ומתי שצריכים יקראו לי לקבוצה הבוגרת".

חלאיילה נשאל על כך שהנוער של היום הוא מסוג שונה, כזה שלא מתאמץ יותר מדי ונשאר לשחק בבית בפלייסטשן: "זה די נכון, כמעט ולא משחקים כדורגל בשכונה עם חברים. עושים אימון ואחר כך נחים".

החלוץ נשאל לאן הוא היה רוצה להגיע בקריירה שלו: "הייתי רוצה להיות כמו מונאס דאבור, אני יודע שהשמים את הגבול". על האפשרות שהיה מצטרף לבית"ר י-ם, ענה: "אם האוהדים היו מסכימים, אז הייתי חושב להגיע. שם האוהדים מקלקלים. הייתי רוצה לשחק בקבוצה גדולה".