חיפה הרוויחה: 0:0 בדרבי התל אביבי לנוער

צפו: משחק נטול שערים, אך עמוס באירועים. הירוקים התרחקו בפסגה

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.12.19 - 14:07
תחילת כתבה

בליגת העל, הדרבי התל אביבי היה חד משמעי. מכבי הגיעה מהפסגה, הפועל מהתחתית והתוצאה בהתאם. אבל בליגת העל לנוער זו אופרה אחרת לגמרי. הבוקר (שבת) נפגשו שתי התל אביביות לקרב צמרת סוער במיוחד, אך לצערנו, קרב צמרת שהסתיים ב-0:0 שלא משרת אף אחת מהקבוצות.

שתי הקבוצות הגיעו למשחק במומנטום דיי זהה: האדומים סוחבים על גבם תיקו והפסד, בעוד הצהובים עדיין מתאוששים מההפסד לחדרה. עוד לפני המשחק, הפועל, הקבוצה האורחת, ניסתה לדחות את המשחק בגלל מזג האוויר הסוער - אך ללא הצלחה. וכך יצא לדרך הדרבי הראשון לעונה בליגת העל לנוער.

אחרי שלב הגישושים, ואחרי חצי שעה ראשונה די מאוזנת, האדומים היו הראשונים לנסות את מזלם. אושר דוידה שלח בעיטה מסוכנת ברגל שמאל, שפספסה במעט את המסגרת. השליטה האדומה סמוך לירידה לחדרי ההלבשה, כאשר טעות בהגנה של מכבי ת"א העניקה לשביט מזל הזדמנות להבקיע, אך זה ניסה את מזלו בצ'יפ ופיספס את המסגרת.

בניגוד למה שהתרחש על כר הדשא ב-45 הדקות הראשונות, המחצית השנייה הייתה צהובה יותר. זה התחיל בפצצה מחוץ לרחבה של אסף הרשקו, נמשך עם איום מקרוב של אור רויזמן המחליף והסתיים בבעיטה אדירה של שי בלחסן - אך את כל הניסיונות שרון עידו הדף והדרבי התל אביבי הסתיים נטול שערים. כעת, האדומים (29 נקודות) נשארו במקום השני, אך נתנו למכבי חיפה להתרחק מעט בפסגה (35 נקודות). מכבי לעומת זאת, שלישית עם 27 נקודות.