הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לצאת מהאדישות": מחאת הנוער מעלה הילוך

מנהל המחלקה הצעירה בהכח ר"ג בקריאה למועדונים ברחבי הארץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.10.20 - 20:09
(צילום מהפייסבוק)
(צילום מהפייסבוק)

החלטת הממשלה להפסיק את האימונים של קבוצות הכדורגל השפיעה מן הסתם גם על מחלקות הילדים והנוער של המועדונים השונים, ויש גורמים רבים שרוצים לשים לזה סוף. אחד כזה הוא מוטי פוזיילוף, מנהל מחלקת הנוער של הכח רמת גן. בפוסט בפייסבוק שלו הוא קרא למועדונים ברחבי הארץ להצטרף למחאה מאורגנת שהוא מתכנן.

"טוב חברים זהו נמאס לי מזה - ספורט זה חיוני! אני מוביל מהלך וביחד איתכם נוציא את מחאת מועדוני הכדורגל. ביום ראשון הקרוב אנחנו מתכננים מחאה לפי ההנחיות ללא התקהלויות בטווח של עד 1000 מטר מהבית. אנחנו רוצים לייצר שרשרת של כל מועדוני הכדורגל מאילת ועד ק"ש כדי שיזכרו שספורט זה חיוני ולא רק ברמה המקצוענית, אלא גם ברמת מחלקות הילדים והנוער".

"אני אוסף עכשיו מועדונים שרוצים להצטרף, זו רשימה שתתעדכן כל הזמן. כל מי שמנהל מועדון/קבוצה ורוצה להצטרף, צרו איתי קשר ובואו נצא מהאדישות של כולם. ספורט זה חיוני! אני גם קורא לעוד ענפי ספורט - בואו ותצטרפו. ספורט זה חיוני לא רק בכדורגל אלא גם בכדורסל, כדוריד, כדורעף אתלטיקה ובכל ענף (סלחו לי על מה שהשמטתי)".

ברשימה שלו הוא ציין את המועדונים שהצטרפו עד כה: הכח עמידר ר"ג, מכבי פ"ת, מכבי כפ"ס, הפועל כפ"ס, בית"ר ר"ג, מכבי יפו, מ.ס רמלה, מ.ס קריית ים, מ.כ אור יהודה, בני יהוד, הפועל ברנר-עקרון, הפועל מצליח, עירוני צפת, הפועל מרמורק, מכבי רחובות, מ.ס חבל מודיעין, עירוני באר יעקב, עירוני קריית גת, בני אילת, הפועל לוד, עירוני קריית מלאכי, מכבי ב"ש, מ.ס דימונה, צעירי רהט.