הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מחלקות הנוער ישובו לאימונים ביום ראשון

חסון שוחח עם שר הספורט טרופר: "מברך על ההחלטה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.10.20 - 14:04
(האתר הרשמי של מכבי ת"א)
(האתר הרשמי של מכבי ת"א)

לאחר שיחה בין שר התרבות והספורט, חילי טרופר, ויו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, הובהר כי החל ביום ראשון הקרוב יחזרו לאימונים כלל השחקנים והשחקניות במחלקות הילדים והנוער.

"אחרי מאבק עיקש ודאגה לעשרות אלפי שחקניות, שחקנים ופעילים בענף, אני מברך על ההחלטה להשיב את פעילות הכדורגל", אמר חסון. "ההתאחדות לכדורגל פעלה ללא לאות ודאגה להשיב למגרשים עשרות אלפי צעירות וצעירים, כמו גם את נשות ואנשי האימון שחיכו בקוצר רוח למפגש עם דור העתיד של הכדורגל הישראלי".

היו"ר ידע למי להודות על ההחלטה: "ההצלחה במאבק להשבת הכדורגל לא הייתה מתאפשרת ללא הנחישות של שר התרבות והספורט מר חילי טרופר ואנשי המשרד. אני מבקש להודות גם לשר הבריאות יולי אדלשטיין, לפרופסור איתמר גרוטו ולכל מי שתמך בהגעה לרגע הזה. האחריות שגילינו, בצד שותפות האמת עם כלל הגורמים, הביאה להקדמת מועד החזרה של עשרות אלפים לשדה המשחק".

"עם החזרה המשמחת לאימונים ובהמשך למשחקים, חלה חובה על המועדונים, בעלי התפקיד והשחקנים לגלות אחריות ולהקפיד על הכללים שיפורסמו. חשוב שכולם יזכרו כמה חיכינו לשוב לכר הדשא, ומוטלת עלינו האחריות להבטיח שלא נרד ממנו עד לסיום העונה".