הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: מהומות אלימות אחרי משחק הנוער

אנשי ראשל"צ וחדרה היו מעורבים בעימותים קשים. במועדונים גינו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.21 - 19:19

(הווידאו עלה בהתאם לחוק זכויות יוצרים סעיף 27/א. בעל הזכויות מוזמן לפנות לערוץ הספורט)

כמה שזה נמאס שדברים כאלה קורים בכדורגל שלנו, בטח ובטח בגילאים הצעירים. בסיום המשחק היום (שבת) בליגת העל לנוער בין הפועל חדרה להפועל ראשון לציון, נרשם אירוע מכוער ביותר בו אנשי שתי הקבוצות, כולל שחקנים ואנשי צוות, היו מעורבים במקרי אלימות קשים.

המשחק הסתיים בניצחון 1:2 של חדרה, שקפצה למקום השלישי. השערים שלה הושגו בדקות 90 ו-93 (מוחמד רביע וליאב שבת), וייתכן שמשהו בגזרה הזאת של השערים המאוחרים הצית את האירוע האלים.

תגובת ראשל"צ: "בסיום משחק הנוער היום בין קבוצה הנוער שלנו לבין קבוצת הנוער של הפועל חדרה התרחש אירוע משמעתי חמור בין שתי הקבוצות שגלש לאלימות מילולית ופיזית. מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון מגנה בחריפות כל התנהגות מסוג זה ויעשה בדיקה מקיפה בתוך המועדון לגבי המקרה וינהג בצורה קשה כלפי המעורבים".

תגובת חדרה: "הפועל חדרה מצטערת על האירוע המכוער שהתרחש הבוקר בסיום משחק הנוער מול ראשון לציון. המועדון שלנו דוגל ברוח ספורטיבית והמסר שעובר לכל המאמנים והשחקנים הוא שהחינוך והתרבות הם מעל הכל. לצערנו הדברים היום יצאו משליטה לאחר מהפך וניצחון דרמטי שלנו, במשחק שהיה רווי אמוציות לכל אורכו. אנו מגנים כל אלימות - פיזית ומילולית - ונערוך בירור מקיף על מנת לבדוק מדוע זה קרה. קבוצת הנוער שלנו עושה עונה מדהימה וחבל שאירוע חד פעמי ומכוער כזה יעיב על הישג ספורטיבי פנטסטי".

גורם בכיר בחדרה אמר: "עצוב מאוד שזה ככה. בגדול אחרי ששמנו את הגול וניצחנו הרוחות להטו שם והותקפנו על ידי שחקנים ואנשי צוות. נטפל בזה, הכל בסדר". שחקן של חדרה הוסיף: "איזה מכות היה, איך הם לא מתביישים? זו בושה, מגיע להם לרדת ליגה".