אורי אוזן עוזב את הנוער של הפועל ת"א

לאחר 3 שנים, המאמן נפרד: "חולם שהעזיבה היא זמנית בלבד"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.06.21 - 18:42
תחילת כתבה

לאחר שלוש שנים כמאמן קבוצת הנוער של הפועל תל אביב, במהלכן אף הוביל את הקבוצה לזכייה בגביע המדינה, אורי אוזן עוזב את האדומים, כך הודיעה הקבוצה היום (שני) בצורה רשמית.

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, עומר בוקסנבוים נפרד מאוזן: "ברצוני להודות לאורי על 3 שנים טובות במחלקה. השחקנים קיבלו דוגמא אישית מצוינת ממאמן ואיש חינוך ברמה הגבוהה ביותר. ב-3 השנים של אורי בתפקיד השחקנים למדו כדורגל, התפתחו והתקדמו. בתחילת העונה הנוכחית החלטנו ביחד שזו תהיה העונה האחרונה של אורי, ללא כל קשר לתוצאות על המגרש. הגיע זמנו של אורי להמשיך לאתגר הבא בקריירה. באופן אישי, זכיתי לעבוד לצדו של איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר ואני מאחל לו הצלחה רבה מכל הלב".

אורי אוזן כתב מכתב פרידה מאנשי המועדון: ״להיפרד זה לא קל ולהיפרד כשאוהבים זה קשה שבעתיים. ההתחלה לא הייתה פשוטה, הקבוצה לא נראתה טוב, התקשיתי להשפיע והתוצאות היו רעות, אבל תמיד קיבלתי תמיכה מהאנשים במועדון וראש וראשון להם זה עומר, שנתן לי גב מלא בכל רגע שהייתי במועדון. אני תמיד אזכור שישבנו בבוקר חורפי בבית קפה בת"א, אחרי הפסד למכבי פ"ת, כשאנחנו מתחת לקו האדום רגע לפני סיום הסיבוב הראשון ולפני משחק מול הפועל ר"ג, קבוצתו לשעבר. אחרי השיחה עשינו שינויים, ניצחנו בווינטר 3:0 ויצאנו ביחד לתקופה נהדרת שלעולם לא אשכח. שחקנים עלו לבוגרים, זכינו בגביע המדינה, סיימנו במקום השני, דבר שלא קרה 30 שנה בנוער של הפועל ת"א, ניצחנו בחיפה אחרי 23 שנים, שרדנו ביחד את משבר הקורונה, הפכנו לקבוצת הנוער הבכירה בעיר (3 ניצחונות ותיקו בחמשת הדרבים האחרונים) ובעיקר נהניתי מכל רגע בוולפסון עם המאמנים, העובדים ובעיקר עם הילדים״.

״אני רוצה להודות קודם כל לילדים הנהדרים שאימנתי, כולם כולל כולם. הם אלה שגרמו לי להגיע עם חיוך כל יום לוולפסון והם אלה שגרמו לי להתרגש עד דמעות בהרבה מאוד רגעים באימונים ובמשחקים. אני כמובן מתנצל מעומק הלב בפני כל מי שהרגיש מקופח, שום דבר לא היה במזיד ואין דבר שייסר אותי יותר מלראות ילד שיוצא כואב ומאוכזב. אני רוצה הודות לכל מי שעבד איתי, המאמנים המקצועיים, העוזרים והמנהלים - אוהב את כולם ולמדתי מכל אחד מכם. תודה רבה לבן אנו, אדום אמיתי, שאני רק מקווה שהחזרתי לו קצת מאהבה הגדולה שהוא משקיע במועדון ובילדים. וכמובן, יותר מכולם אני אומר תודה לעומר, המנהל המקצועי הכי טוב בארץ בהפרש, ששמר עלי כשצריך, האמין בי, ייעץ ובזכותו, רק בזכותו, עברתי שלוש שנים מופלאות בהפועל ת"א״.

״אני גדלתי כאוהד מכבי נתניה, שהייתה הבית שלי מגיל 6. בנתניה עברתי את ההכשרה כשחקן במחלקות הנוער והגשמתי חלום לשחק במועדון שאני אוהד. בהפועל ת"א גדלתי כמאמן במחלקות הנוער ואחד החלומות שלי, שהעזיבה הזו היא רק זמנית, ויבוא יום ואני אחזור ואאמן חלק הילדים שהתבגרו אצלי בנוער, בקבוצה הבוגרת. אבל עד שזה יקרה, אני רוצה להגיד תודה על שלוש שנים בלתי נשכחות. אדום ואוהב, אורי״.