הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"גזר שיער של ילד": מכבי ת"א פיטרה מאמן

דור עציוני עמד לשימוע. המועדון: "לא מקלים ראש בחינוך"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.07.21 - 17:17
(מכבי ת"א)
(מכבי ת"א)

במכבי תל אביב החליטו לפטר את מאמן קבוצת הילדים דור עציוני, לאחר שאמא של אחד הילדים התלוננה כי המאמן לא אהב את התספורת של הילד וגזר את שיערותיו ליד שחקני הקבוצה. במועדון החליטו שלא לעבור לסדר היום על התקרית שהתווספה לתלונות נוספות מצד הורים על התנהלות המאמן לילדיהם שכולם נולדו בשנת 2011.

עציוני עמד לשימוע ויפוטר לאלתר מהמועדון. המאמן מסר לערוץ הספורט באשר לטענות נגדו: "כרגע אני לא מגיב". לטענת ההורים, אימו של הילד שוקלת להתלונן במשטרה.

"כבר התלוננו מספר פעמים ולא נעשה כלום בעבר. אנחנו שמחים שמכבי ת"א פעלה בסופו של דבר", אמר אחד ההורים שסיפר כי המועדון אף הוציא מכתב לאותם הורים של קבוצת הגיל המדוברת ובו הבהיר כי לא יעבור על ההתנהלות הקלוקלת שהושמעה לסדר היום.

ממכבי ת"א נמסר בתגובה: "מועדון הכדורגל מכבי תל אביב בודק את כל הטענות שהושמעו בנושא זה. מכבי ת"א אינה מקלה ראש בנושאים הקשורים בחינוך ובערכים ואנו נמשיך לטפל בנושא, בהליך פנימי בתוך המועדון".

כמה שעות אחרי פרסום הכתבה, בחר עציוני למסור את הדברים הבאים: "אני מכחיש את הדברים בתוקף. לעולם לא אפגע בחניך שלי. הדברים הובהרו בשיחה שהתקיימה בנושא עם המועדון. מעבר לכך, אין לי כל כוונה להגיב על דברים שקורים בתוך המועדון".