הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כמה רמות מעל: 2:3 להפועל בדרבי הנוער

צפו בתקציר: הפועל ת"א ניצחה 2:3 את מכבי בדרבי הנוער. ליעד רמות הבקיע צמד (29, 33), עומר סניור חגג גם הוא (39). הצהובים איבדו יתרון משער של עדרי (24), גם לין כבש (84)

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.21 - 15:18

צפו בכל השערים מהמחצית הראשונה

תל אביב אדומה, לפחות בנוער. בעוד קבוצת הבוגרים של הפועל תל אביב לא ניצחה דרבי במשך שנים, היום (שלישי) האוהדים יכולים לשמוח אחרי הניצחון 2:3 על היריבה העירונית, מכבי ת"א, בדרבי הנוער. חלק מהשחקנים האדומים רשמו משחק טוב מאוד ומקווים להמשיך את היכולת בעתיד, בשאיפה בקבוצה הבוגרת.

שחקניו של מיכאל זנדברג נראו טוב והבקיעו שלושה שערים תוך עשר דקות, בהצגת כדורגל נפלאה שנתנה להם יתרון גדול על הקבוצה הצהובה. היריבים העירוניים השיבו בפייט טוב והיו הקבוצה הדומיננטית יותר במחצית השנייה, שאף כללה קורה של כוכב הקבוצה אוסקר גלוך, אבל לא הצליחו להגיע למצבים מספיק משמעותיים בשביל להשוות עד לשער של בר לין.

בדומה למשחקי נוער אחרים, השערים כאן היו נפלאים. השחקנים השונים הראו את הפוטנציאל שלהם בפרק קטן נוסף של היריבות הגדולה ביותר, או אחת מהגדולות ביותר, שיש לכדורגל הישראלי להציע, בקרב מעניין ומלא כישרון. כעת האדומים התקרבו לצמרת עם 28 נקודות, בעוד מכבי עם 30 נקודות.

במחזור הבא מכבי תל אביב תארח את רעננה, בעוד האדומים של זנדברג ירצו להמשיך את מסלול הניצחונות נגד קריית שמונה. ניצחון בדרבי הוא סיבה למסיבה בכל גיל, בפרט בסיום משחק קצבי ורב שערים ביום טוב מאוד של כדורגל.

מהלך המשחק
פטריק ואן לוון הגיע לצפות מקרוב בחניכי קבוצת הנוער של קבוצתו לשעבר, שהכתיבה את הקצב בדקות הפתיחה. ליעד רמות הגיע למצב ראשון בדקה ה-6, אך בעט חלש לידיים של השוער. 2 דקות לאחר מכן, בר לין הגיע למצב מצוין בתוך הרחבה, אך בעט מחוץ למסגרת.

בדקה ה-24 מכבי ת"א עולה ליתרון. הגבהה מכדור נייח הגיעה לשון עדרי, שניצל אי הבנה בהגנת האדומים ונגח לרשת. 0:1 לצהובים. היתרון החזיק בדיוק 5 דקות, כדור עומק נהדר של שגיא גניס מצא את ליעד רמות שמול השוער לא התבלבל, כבש וקבע 1:1. בדקה ה-33 רמות השלים את המהפך האדום, כשבמבצע אישי אדיר חלף על פני ההגנה הצהובה וקבע 1:2. צמד אדיר לחלוץ.

החגיגה באדום נמשכת. בדקה ה-39 האדומים כבשו את השלישי שלהם. עומר סניור, הכוכב של מיכאל זנדברג ביצע מבצע אישי אדיר וקבע 1:3 לזכותם. הצהובים היו קרובים לשער בדקות העוקבות במחצית השנייה, עם קורה של אוסקר גלוך בדקה ה-55. בהמשך הם סחטו מספר קרנות, אך במשך דקות ארוכות לא הצליחו להבקיע ולחזור למשחק.

המאמץ של הצהובים נשא פרי בסופו של דבר. בר לין, שבישל את הראשון, קיבל כדור נהדר סמוך לרחבת החמש והוריד את התוצאה בדקה ה-84 ל-3:2. הצהובים ניסו לחזור למשחק במשך הדקות שנשארו ולהגיע לשוויון, אך לא הצליחו להבקיע את השער המיוחל עד לשריקת הסיום.