הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: מכבי חיפה הביסה 0:3 והודחה מהאלופות

רק כמעט: קבוצת הנוער הפסידה 5:4 בסיכום ללה קורוניה אחרי שהובסה 5:1 בבית. לייש, אלמישי ורזון כבשו לזכות הקבוצה של אלון חרזי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.12.21 - 18:55

מכבי חיפה נשארה עם המחמאות. היום (רביעי) הירוקים פגשו את דפורטיבו לה קורוניה בשלב השני של מסלול האלופות בליגת הנוער של הצ'מפיונס ליג. הקבוצה של אלון חרזי הרשימה עם 0:3, אבל לאחר שהפסידה 5:1 במשחק הראשון היא הודחה עם הפסד 5:4 בסיום שני המשחקים.

הירוקים הגיעו למספר הזדמנויות לאורך כל המשחק ובסופו של דבר חגגו אחרי שערים של יונתן לייש (49), עידו אלמישי (60) וספיר רוזן (82) במשחק טוב. לה קורוניה בעטה חופשית למשקוף בדקה ה-86 והירוקים לא הצליחו להבקיע שער רביעי שהיה שולח את המשחק לבעיטות הכרעה מ-11 מטרים.

חיפה השתתפה בליגת האלופות ממסלול האלופות המקומיות (במקביל ללה קורוניה). כעת לה קורוניה היא אחת מ-8 הקבוצות שעולות מהסיבוב השני של מסלול האלופות פוגשות את שמונת הקבוצות שסיימו במקום השני במסלול הרגיל, בו חברות כל קבוצות הנוער של משתתפות ליגת האלופות.

בסיום המשחק, מאמן הירוקים סיכם את ההופעה: "זו אלופת ספרד, אסור לשכוח. היה לנו לא קל בחצי הראשון ואז עשינו התאמות שעשו את ההבדל. לצערנו שילמנו על הטעויות שעשינו שם. קצת יותר ריכוז ודבקות במטרה והיינו עושים שם תוצאה טובה יותר אבל זה הכדורגל, צריך להתקדם".

למרות ההפסד, חרזי יודע שהוא יכול להיות גאה בעקבות ההופעה הערב: "היה היום כדורגל טוב ואנחנו מתחילים לצמצם את הפער בגילאים האלו, הבעיה היא בגילאים היותר מתקדמים. בסופו של דבר, מהראשון עד האחרון, חולים, פצועים, כולם דחפו ונתנו הכל למערכת מכבי חיפה והמועדון קיבל כבוד גדול הערב".