הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דגו עשוי לחתום כמאמן הנוער של מכבי חיפה

המאמן קרוב לקבוצה הצעירה של הירוקים לאחר שפוטר מעכו. ימונה מנהל מקצועי

רז זהבי
רז זהבי  08.04.22 - 12:38

לאחר שנים לא פשוטות בליגת העל ובליגה הלאומית, מסאי דגו, שהחל את דרכו כמאמן במחלקת הנוער של הפועל ת"א, עשוי לחתום לשנתיים בקבוצת הנוער של מכבי חיפה ולהדריך את הקבוצה החל מהעונה הבאה. דגו נחשב מועמד מוביל לתפקיד עליו מתחרים גם אופיר קופל מראשל"צ, גם אלון זיו מקרית שמונה וגם דן רומן ממכבי נתניה.

דגו, שעזב לאחרונה את הפועל עכו, עבד בשנים האחרונות בין היתר באשקלון ובקרית שמונה מליגת העל וכמו כן בכפר סבא, הפועל פ"ת ועכו מהלאומית. תפקיד מאמן קבוצת הנוער של מכבי חיפה הפך לאחרונה לאחד מהתפקידים הנחשקים בכדורגל הישראלי, במיוחד לנוכח הצלחתו של בני לם, שעזב במהלך העונה את הקבוצה והפך לאחד ממאמני העונה במכבי נתניה מליגת העל.

בנוסף למאמן, מכבי חיפה תמנה גם מנהל מקצועי חדש למחלקת הנוער במקומו של איציק עובדיה, שעובר לתפקיד מנכ"ל המועדון. הנטיה היא למנות מנהל מקצועי זר לנוכח ההיצע הדל והלא מרשים של מנהלי מחלקת נוער איכותיים במקומותינו וזה כשהטובים כבר תפוסים במועדונים שונים.

כעת מאמן את הנוער של מכבי חיפה אלון חרזי, והוא טרם החליט על עתידו, מה שישפיע על זהות המאמן הבא. חרזי, ששימש כעוזר מאמן בנבחרת ישראל הבוגרת במהלך פגרת הנבחרות האחרונה, החליף במהלך העונה את בני לם בתפקיד.