הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלי כהן: ביום שכזה, עדיף להיות בים ולא לשחק כדורגל

מאמן בית"ר סיפק הסבר מקורי לאיבוד היתרון הכפול של קבוצתו: "ראינו דברים יפים, אבל אנחנו רחוקים מהמקום שבו אני רוצה שנהיה". יחזקאל: "יש לנו מה לשפר"

תומר לוי
תומר לוי  08.08.12 - 22:46
עדיף היה להם להיות בים? (אלן שיבר)
עדיף היה להם להיות בים? (אלן שיבר)
תחילת כתבהלבית"ר ירושלים יהיה תקציב לעונה הבאה והיא תוכל לפתוח את העונה. גאידמק יעביר כספים, קורנפיין יקצץ והצהובים-שחורים, לפחות נכון עכשיו, יגיעו לליגת העל על שתי רגליים. הערב (רביעי), כחלק מההכנה ל-2012/13 בקבוצה מהבירה פגשה את עירוני רמת השרון במסגרת המחזור השני של גביע הטוטו. וכמו תמיד, בכל מה שקשור לבית"ר, זה הלך קשה.

הירושלמים כבר הובילו 0:2, אך ספגו פעמיים מרגליו של אדריאן פרננדס, כאשר אחד השערים היה מרהיב במיוחד. "אסור לנו לספוג כאלה שערים", אמר אלי כהן מיד לאחר המשחק, "ספגנו מכדורי גובה שהבלמים היו צריכים לקחת. אני מרוצה מהרצון של השחקנים, למרות שאנחנו עוד רחוקים מהמקום שבו אנחנו צריכים להיות מבחינת רמת הכדורגל והמשחק".

כהן המשיך: "אפשר היה לראות קצת ריפיון ועייפות, ביום כזה עדיף ללכת לים ולא לכדורגל אבל אין מה לעשות, אנחנו צריכים לשחק. היינו יכולים לעשות 0:3, חבל שפספסנו את זה. בכל מקרה, היום עשינו צעד קטן בדרך למשהו גדול. אני מאמין שכשנביא את כל הסגל תהיה פה קבוצה לא פחות טובה מהשנה שעברה".

גם ניסן יחזקאל התייחס למשחק, מהזווית של הקבוצה שלו כמובן. "יש לי הרבה מה לקחת מהמשחק הזה אבל גם יש לנו מה לשפר", אמר המאמן בסיום, "הרווחנו שניים שלושה שחקנים היום. אדריאן פרננדס היה טוב, וגם הבלם הבולגרי היה בסדר יחסית למשחק הראשון שלו. ההכנה שלנו לא הייתה כמו שצריך, אבל אנחנו מתמודדים".