הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מכבי חיפה ולודוגורץ רצו, אבל החלטתי להישאר"

דיא סבע התייחס לעתידו. ברק בכר: "ניצחון חשוב אחרי תקופה קשה"

ניר קפלן
ניר קפלן  19.08.18 - 21:57

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

אחרי תקופה רעה שכללה חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון, הפועל באר שבע קטעה היום (ראשון) את הרצף השלילי, ניצחה 1:2 את מכבי נתניה ועל הדרך סיימה במקום החמישי בגביע הטוטו המחודש. עוד לפני המשחק, הודיע בעלי נתניה אייל סגל כי דיא סבע ימשיך בקבוצה, והערב הכוכב נכנס במחצית וכבש את השער המצמק.

"במחצית הראשונה שיחקנו טוב ושלטנו", סיפר סבע בסיום, "אבל ספגנו שני שערים שלא היינו צריכים לספוג. עכשיו נסתכל קדימה לליגה האמיתית וננסה להשתפר".

קפטן נתניה דיבר גם על ההתעניינות מצד קבוצות אחרות: "הייתה התעניינות ממכבי חיפה ולודוגורץ, אבל החלטתי להישאר פה. יש לי חוזה פה לעוד שנתיים, החלטתי להישאר וכל כולי פה. הייתה החלטה משותפת להמשיך פה והחלטתי לוותר על ההצעה שקיבלתי מבולגריה".

"נשמח קצת ונסתכל קדימה", אמר מאמן ב"ש, ברק בכר, "זה ניצחון חשוב שמכין אותנו לק"ש בשבת. לנצח זה תמיד חשוב, בטח אחרי התקופה שעברנו לאחרונה. אריאל הרוש לקח כדורים מדהימים, בשביל זה הבאנו אותו ואני מקווה שהוא ימשיך ככה. עכשיו יש לנו שני שוערים טובים".

"אנחנו לא שולטים עלמה שהתקשורת מפרסמת", ענה בכר כשנשאל על חיזוק הקבוצה, "נעשה את החישובים שלנו, נשב, נחשוב וניראה מה לשחרר. אני רואה שיפור מהמשחק האחרון. גם בניקוסיה היו דברים טובים, אבל קצת חוסר מזל, זה כבר היסטוריה. ניקח את הדברים הטובים כבר למשחק הקרוב".

"אני שמח מההופעה הזו", סיפר אריאל הרוש, "היה חשוב לי להתחיל לשחק. זה היה קיץ מלא בתהפוכות, קיבלתי הצעות ממכבי ת"א, לימסול והפועל ב"ש. כשהם פנו אליי, לא היה לי ספק שאני רוצה להגיע לפה. אני מקווה להישאר פה גם לשנים הקרובות. ב"ש זה מועדון שתמיד רציתי להגיע אליו. כשיגיע הזמן לחשוב על הנבחרת, נחשוב על הנבחרת".