חדרה רוצה את ארבעת המושאלים מהעונה שעברה

במועדון מקווים להתחזק באלמוג, קארצב, אבו פאני וגורפינקל. סיסה נחת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.07.19 - 08:10

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל חדרה אמנם פתחה את משחקי גביע הטוטו עם הפסד (2:1) לעירוני ק"ש, אך בקבוצה לא שוקעים באכזבה. במועדון ערים לכך שעלו עם סגל חסר מאוד ויודעים שעליהם להתחזק.

הלילה (בין ראשון לשני) נחת בישראל הבלם מחוף השנהב, ג'ונתן סיסה, שחתם ביום שבת לשלוש שנים במועדון. סיסה יעבור בדיקות רפואיות וצפוי לשחק כבר ברביעי. מלבד הבלם, במועדון היו רוצים לראות גם את ארבעת הצעירים שהגיעו בעונה שעברה: עדן קארצב ואילון אלמוג (מכבי תל אביב), יהב גורפינקל ומוחמד אבו פאני (מכבי חיפה).

בהנהלת חדרה הביעו אופטימיות: "הסגל עבר מהפך גדול, צריך לחבר אותם. יש אמונה שלמה באורי גוטמן". דידייה קוגבנייה רשם בכורה פושרת, אך יש סבלנות כלפיו. שלוש נקודות האור במשחק היו המגן הימני שגיב סולומון, אליאל פרץ והחלוץ הצעיר יונתן לוי, שכבש שער בכורה אותו הקדיש לאביו ז"ל שנפטר בנסיבות טראגיות. לוי צפוי להמשיך לקבל דקות משחק.

אליאל פרץ התייחס להישארותו בחדרה: "שמח להגיע למקום שהיה לי בית ועשיתי פה התקדמות גדולה. אני מקווה לעזור לחדרה כמה שיותר ושנעמוד במטרות שלנו". הקשר נשאל על מצב הסגל: "זו קבוצה חדשה לגמרי, מלא שחקנים חדשים וצעירים מתחילים להתחבר. זה רק משחק ראשון ואנחנו צריכים לעבוד ולהתחזק. מאמין שכמו בעונה הקודמת, נגיע מוכנים לליגה בעזרת השם. אנחנו לא מרוצים מהיכולת, אבל לוקחים דברים בפרופורציות. אנחנו רוצים להתחזק בעוד שתיים-שלוש עמדות".

על החיבור עם גוטמן: "את אורי אני מכיר עוד מבני יהודה ודי מרוצים מאוד כרגע. הוא בחור על הכיפאק. אנחנו עוד לומדים את הדגשים שלו ומקווים שזה יתחבר. כולם רוצים את טובת הקבוצה".