בשל סגל חסר: מהפכה בכפ"ס לפני נתניה

גמון, שלח, ברקמן, פדידה וטראורה לא יעמדו לרשות חיים

גיל לוין
גיל לוין  02.08.19 - 12:54
תחילת כתבה

אחרי שפתחה את עונת 2019/20 עם 2:2 נגד הפועל חדרה בגביע הטוטו, העולה החדשה הפועל כפר סבא נערכת למפגש מאתגר אפילו יותר, נגד מכבי נתניה, שייערך מחר (שבת, 20:30, ישיר ב-5SPORT).

אחרי ההצלחה היחסית במשחק האחרון, כשנותרו בעשרה שחקנים בלבד, המאמן אופיר חיים שיבח את שחקניו ובחר אמנם להמשיך במערך ההתקפי, אך לבצע מהפכה שלמה בהרכב כשהוא צפוי לאפשר מנוחה ללא מעט שחקנים.

בתוך כך המאמן סובל מכאב ראש בחוליית ההגנה, שכן, נועם גמון סובל מנקע בקרסול וייעדר כשבועיים לכל הפחות וטום שלח לא כשיר במאת האחוזים וזקוק גם הוא למנוחה, כך שהבלם לב כהן יוסט לעמדת המגן הימני וישתף פעולה עם טריקו גטהון שיהווה מגן שמאלי.

במרכז ההגנה חיים יחסר את ג'ניה ברקמן לאחר שספג כרטיס אדום לא מוצדק ולכן יציב את סודיק אטנדה הניגרי ואת טל מכלוף כבלמים. בחוליית הקישור קווין ריינשטיין ימשיך לצד דני רוזנבליט ובהתקפה יתבצע שינוי אחד בלבד כשרוי רונן ישחק על מקומו של עומר פדידה.

בכל מקרה גם הפעם בובקאר טראורה שעתיד להפוך לשחקן משמעותי בהתקפה של חיים, לא ייכלל בסגל. הסנגלי עדיין לא השלים את העברתו הרשמית לירוקים מהשרון, בעקבות הליכים בירוקרטיים הקשורים לדמי ההשבחה שלו ושחרורו תלוי בהתאחדות האיטלקית. כמו כן, גם מחר המנודים עומר צלישר, פאדי זידאן וגל פורת הפצוע, צפויים שלא להיכלל בסגל.

הרכב משוער: איתמר ישראלי; לב כהן, סודיק אטנדה, טל מכלוף, טריקו גטהון; קווין ריינשטיין, דני רוזנבליט; רוי רונן, ריצ'ארד ורנש, בנג'מין קוקו ומחמוד יוסף.